Other lots in this auction
-
#258
Een XIXe eeuwse wandelstok met 800 ‰ zilveren handvat, versierd met een gedreven bloemendecor.
Canne à manche en argent 800‰ décorée de fleurs repoussées. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 100/120 -
#509Rendland
“Abstracte compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘76 en genummerd 1/5 buiten de plaat.
”Composition abstraite”. Une lithographie. Signée et datée ‘76 et numérotée 1/5 hors planche.No longer availableDim. 35 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#581
Een Chinese visser en een handelaar van gesculpteerd speksteen.
Un pêcheur chinois et un marchand en pierre de lard sculpté.No longer availableDim. h: 41 & 42 cmEstimate: € 260/300 -
#241
Een plaasteren reliëf met een voorstelling van een sater.
Relief en plâtre représentant un satyre.No longer availableDim. 46 x 27 cmEstimate: € 60/100 -
#59Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970
“Kapelletje met bloemen”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1938.
”Chapelle et fleurs”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1938.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#599
Een moderne wollen kelim.
Kilim moderne en laine.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#437
Een sierschotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten en bloemen. Onderaan gemerkt.
Un plat en porcelaine de Chine, décor polychrome de faisans et fleurs. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 80/120 -
#734
“Dame met hoed”. Een reproductie.
”Dame au chapeau”. Une reproduction.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 40/50 -
#261
Twee verschillende houten schouwpendules. zonder sleutel.
Deux différentes pendules en bois. Sans clefs.No longer availableDim. h: 28 & 37 cmEstimate: € 40/60 -
#653
11 boeken. Geschiedenis, kunst. A.F. Mirande, G.S. Overdiep. “Het Schilder-Boek van Carel van Mander”. Wereldbibliotheek, Amsterdam 1943. Emile Michel. “Rembrandt. Sa vie, son oeuvre et son temps”. Hachette, Paris 1893. Slijtage en vochtvlekken. En 8 andere.
11 livres. Histoire, art. A.F. Mirande, G.S. Overdiep. “Het Schilder-Boek van Carel van Mander”. Wereldbibliotheek, Amsterdam 1943. Emile Michel. “Rembrandt. Sa vie, son oeuvre et son temps”. Hachette, Paris 1893. Usures et taches d’humidité. Et 8 autres.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#436
Twee sokkeltjes van gebeeldhouwd hardhout. Chinees werk. Met marmeren blad.
Deux socles en bois dur sculpté à tablettes en marbre. Travail chinois.No longer availableDim. H: 45 & 49 cmEstimate: € 200/240 -
#169
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. 175 x 60 cmEstimate: € 40/60