#395
#740Fleischmann
Een startersset spoortype ‘Piccolo’. Compleet en in originele doos.
#744
Twee iconen: Christus Pantocrator en de Aartsengel Michael. Recent werk.
#677
#15
Un collier à perles à fermoir en argent 925 ‰ et deux chaînes en argent 835 ‰ dont une chaîne avec un pendentif serti d’un diamant ancienne taille.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#457Royal Crown Derby
#366
Een kleine tafel van blank eikenhout met gedraaide poten.
#82Jos DufourPeriod: 1896 - 1976
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#730
#338
Een antiek rapier en een sabel.
#778
Een paar messingen kandelaars.
#306
Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.
Un coffre à couvertures en chêne, XVIIIième siècle.No longer availableDim. 61 x 118 cmEstimate: € 120 / 200