#715Matchbox Series 6, 50, 54, 62 & 73
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Ford Pick-up- Kennel truck.- Cadillac ambulance.- Mercury Cougar.- 1968 Mercury Station WagonNo longer availableEstimate: € 100/150 -
Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.
#701Dinky Toys 956
#258
#766Bochara
Karpet van wol met een Gül-motief op rode fond. Handgeknoopt.
#72
“Zeilschip”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘J. De Haan’ en gedateerd 1953. Toegeschreven aan Jurjen De Haan (°1936).
”Voilier”. Huile sur panneau. Signé: ‘J. De Haan’ et daté 1953. Attribué à Jurjen De Haan. (° 1936).No longer availableDim. 34 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#472
#658
#878
#872Val St. Lambert
#503
Een designasbak en dito lamp van geborsteld metaal.
#179J.M. Webb
”Jument et poulain dans la prairie”. Huile sur toile. Signée et datée 1884. Quelques anciennes petites réparations.No longer availableDim. 32 x 54 cmEstimate: € 200/300