Other lots by Reychler
-
#524Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Compositie in grijsblauw”. Olieverf op paneel.
Composition en gris-bleu . Huile sur panneau.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#664Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Vlakken met strepen”. Een triptiek, olieverf op paneel. Gesigneerd.
Surfaces à rayures . Un triptyque, huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#644Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Abstracte composities”. Een pendant, olieverf op doek.
Compositions abstraites . Pendants, huile sur toile.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#612Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Compositie”. Een collage, olieverf op paneel en met röntgenfoto’s van de dochter van de kunstenares.
Composition . Un collage, huile sur panneau et avec radiographies de la fille de l'artiste.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#584Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Beschadiging rechts onderaan.
Nu féminin . Huile sur toile. Signé. Endommagé en bas à droite.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#564Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2001.
Composition abstraite . Huile sur toile. Signée et datée 2001.No longer availableDim. 91 x 91 cmEstimate: € 60 / 100 -
#562Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Rode streep”. Olieverf op paneel. Gesigneerd op de verso.
Bande rouge . Huile sur panneau. Signé au dos.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 40 / 80 -
#534Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Composities”. Twee olieverfschilderijen op doek.
Compositions . Deux peintures à l'huile sur toile.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#522Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Abstracte composities”. Twee kunstwerken, olieverf op doek. Gesigneerd en één gedateerd 2004.
Compositions abstraites . Deux oeuvres, huile sur toile. Signée et une datée 2004.No longer availableDim. 80 x 80 & 90 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#509Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020Een kruisvormige assemblage met olieverfschilderij op paneel.
Assemblage en forme de croix avec peinture à l’huile sur panneau.No longer availableDim. 120 x 160 cmEstimate: € 150 / 300 -
#499Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Vlakken in roze”. Een vierluik met olieverfschilderijen op paneel. Gesigneerd en gedateerd 2001.
Surfaces en rose . Quatre panneaux avec peintures à l'huile sur panneau. Signé et daté 2001.No longer availableDim. 60 x 120 cm (x4)Estimate: € 200 / 400
Other lots in this auction
-
#316Lescrauwaet“Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.
Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#400Micheline Minne“Opgaande trap in groen en blauw”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd.
Escalier en vert et bleu . Huile sur toile. Signé au dos.No longer availableDim. 110 x 95 cmEstimate: € 40 / 60 -
#617Een paar cilindervazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken.
Une paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine à décor de dragon bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 160 / 180 -
#127Art deco Westminsterklok van licht fineerhout. Compleet met sleutel.
Pendule Art Déco Westminster en bois de placage clair. Complet avec clé.No longer availableDim. b: 61 cmEstimate: € 30 / 50 -
#42Willy Van MeirvennePeriod: 1934-1987“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage d'hiver flamand . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#93Goebel, Germany“Jump for joy” & “Count me in”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. Nrs. 2084 A & -B.
Jump for joy & Count me in . Une paire de figurines en biscuit multicolores de la série par M.I. Hummel. Toutes deux marquées en bas. Nos 2084 A & -B.No longer availableDim. h: 13 & 18 cmEstimate: € 120 / 140 -
#285Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met één briljant van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un diamant de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 5,25 gEstimate: € 250 / 350 -
#198“De Bronstijd”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar voorbeeld van Auguste Rodin.
L'âge du bronze . Une image de bronze patiné foncé d'après l'exemple d'Auguste Rodin.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 2500 / 3000 -
#568Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen.
Un carreau de porcelaine de Chine avec un décor de pivoine bleu sur blanc.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 180 / 200 -
#9Frans Van ImmerseelPeriod: 1909 - 1978“De pijprokers”. Twee originele voorontwerpen voor glasramen. Gemonogrameerd.
Les fumeurs de pipe . Deux dessins préliminaires originaux pour des vitraux. Monogrammés.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#666Een houten plantenstaander, versierd met gebeeldhouwde bloemen.
Un support de plante en bois, décoré de fleurs sculptées.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 60 / 100 -
#243“Rokende jongen”. Een bronzen beeldje naar een werk van Schmidt - Felling. Op marmeren sokkel. Met bronsgarantiestempel.
Garçon fumant . Une statue en bronze d'après une œuvre de Schmidt - Felling. Sur socle en marbre. Avec cachet de garantie en bronze.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 70 / 100

