Other lots in this auction
-
#55Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,94 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,94 ct.No longer availableDim. 3,28 gEstimate: € 450 / 550 -
#613Een gefineerde commode in transitionstijl met vier laden en een marmeren blad en met inlegwerk op de stijlen.
Commode en bois de placage de style transition ouvrant à quatre tiroirs et à tablette en marbre. Montants incrustés.No longer availableDim. 103 x 75 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#54Jacques Van Rooten“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50 / 100 -
#824Een set van drie oude reiskoffers in oplopende formaten.
Un ensemble de trois valises anciennes, mesures différentes.No longer availableDim. 43 x 76 cmEstimate: € 60 / 100 -
#262Josh. Barronneau. Een staande klok met eikenhouten kast. Antwerpen, XIXde eeuw. Met slinger en gewichten.
Josh. Barroneau. Une horloge de vestibule en chêne. Anvers, XIXème siècle. Avec balancier et poids.No longer availableDim. 255 x 55 cmEstimate: € 180 / 220 -
#326Een cylinderbureau met twee laden onderaan en een uitschuifbaar werkblad.
Un bureau à cylindre à deux tiroirs en dessous et une tablette coulissante.No longer availableDim. 106 x 106 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#540Een paar groen lederen relaxfauteuils.
Une paire de fauteuils relax en cuir vert.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 100 / 120 -
#2679 boeken. W. Robertson. “Histoire d’Ecosse depuis la naissance de Marie Stuart jusqu’a l’avènement de Jacques VI au trône d’Angleterre”. Drie delen. Rode lederen rug, in-8. Emile de Bonnechose. “Les quatre conquêtes de l’Angleterre...”. Twee delen. Lederen rug, in-8. Ed. Didier, Paris 1852. En 7 andere, de meeste met vochtschade.
9 livres. W. Robertson. “Histoire d’Ecosse depuis la naissance de Marie Stuart jusqu’a l’avènement de Jacques VI au trône d’Angleterre”. Trois parties. Dos en cuir rouge, in-8. Emile de Bonnechose. “Les quatre conquêtes de l’Angleterre...”. Deux parties. Dos en cuir, in-8. Ed. Didier, Paris 1852. Et 7 autres, la plupart avec traces d’humidité. .No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#307Een lot van 7 albums met Liebig-chromo’s. Bijgevoegd een doos met losse reeksen.
Un lot de 7 albums aux chromos Liebig. Nous ajoutons une boîte avec divers séries dépareillées.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#168Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis onder een koepel.
Une réplique d’une pièce de maître en acajou sous forme de cage d’escalier sous une coupelle.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 220 / 300 -
#517Verzameld werk van Dickens in 21 delen. Engelstalig. Uitgegeven bij Chapman and Hall. Begin XXe eeuw.
Collection Dickens en 21 parties. Anglais. Ed. Chapman and Hall. Début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#835Een Engelse reissecretaire in mahoniehouten koffertje. XIXe eeuw.
Un secrétaire de voyage anglais dans un coffret en acajou. XIXème siècle.No longer availableDim. 15 x 35 x 24 cmEstimate: € 160 / 220

