#477Twee koppels van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Eén met restauratie aan de basis. XIXe eeuw.
Deux couples en porcelaine de Bruxelles polychrome et doré. Un avec restauration à la base. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#787Een Afrikaans houten masker. Kambula, Zaïre.
#540Een paar groen lederen relaxfauteuils.
#598Een Guanyin van monochroom wit porselein in de stijl van het Blanc-de-Chine.
#644Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
#66Een ensemble, bestaande uit twee verschillende dagobertstoelen en een gelijkaardig tafeltje van gebeeldhouwd eikenhout.
Un ensemble comprenant deux chaises dagobert et une table du même genre en chêne sculpté.No longer availableDim. 80 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#151Amphora, OostenrijkEen art nouveau sierkan van meerkleurig porselein, versierd met een reliëfdecor van distels.
Une verseuse Art Nouveau en porcelaine polychrome, décoration de chardons en haut-relief.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 250 / 350 -
#377Twee dekselvazen van Frans porselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor in cartouches op blauwe fond en het geheel afgewerkt met vergulde motieven.
Deux vases à couvercle en porcelaine de France, décoration polychrome de fleurs en cartouches sur fond bleu, l’ensemble aux finitions de motifs dorés.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#190Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 1,05 gEstimate: € 400 / 500