#848Vaas van Boheems kristal, in de massa paars gekleurd.
#575Een antiek Afrikaans houten masker op plexiglazen staander.
#545Een Afrikaans masker met kraaltjes, schelpjes en stro.
#884Vijf diverse asbakken en schalen van kleurloos kristal. Val Saint-Lambert.
#738Een deels verzilverd koperen kistje, versierd met ingelegde motieven van been.
#177Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
#792Besarel“Bio diversity?... Cry freedom!”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘97 buiten de plaat. Artiestenproef.
”Bio diversity?... Cry freedom!”. Une lithographie. Signée et datée ‘97 hors planche.No longer availableDim. 22 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#554“Vlakken”. Een geëmailleerde plaquette. Draagt monogram.
”Surfaces”. Une plaquette émaillée. Porte un monogramme.No longer availableDim. 15,5 x 20 cmEstimate: € 100 / 140