Other lots in this auction
-
#579
“Sun”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.
”Sun”. Acrylique sur toile. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#698
Een porseleinen tête-à-tête met Chinees decor op dienblaadje (klein letsel). Tsjechoslovakije.
Tête-à-tête en porcelaine à décor chinois sur présentoir (petit dégât). Tchécoslovaquie.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#487
Chinees vaasje met vrouwenfiguren. Onderaan gemerkt.
Un petit vase chinois à figures féminines. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 50/55 -
#248
Een sobere eikenhouten dekenkist.
Coffre sobre en chêne.No longer availableDim. 80 x 130 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#87
Een paar opgezette grondeekhoorns op houten voetstukjes.
Une paire d”écureuils empaillés sur socles en bois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/60 -
#186
Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble à tablette en marbre blanc dans l’esprit Boulle.No longer availableDim. h: 104 x 97 x 48 cmEstimate: € 600/650 -
#334Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Groot landschap met knotwilg en hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1965.
”Grand paysage, fermettes et saoul”. Huile sur toile. Signée et datée 1965.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 150/200 -
#604Roger RaveelPeriod: 1921-2013
Compositie met boom. Lithografie, gesigneerd en genummerd 51/100 buiten de plaat.
”Composition avec arbre”. Litho. Signée et numérotée 51/100 hors planche.No longer availableDim. 51 x 69 cmEstimate: € 400/500 -
#486Mahal
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 340 x 232 cmEstimate: € 100/120 -
#79Al. De Dobbelaer
“Grazende koe in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd 10-’80.
”Vaches qui broutent dans un paysage”. Huile sur toile. Signée 10-’80.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#450
Een 14 karaats geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. gezet in zilver en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.
Bague art déco en or jaune 18 ct sertie de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 0,22 ct sertis en argent et des saphirs ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 300/400 -
#644
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 60/100