Other lots in this auction
-
#232Hendrik Cantelbeeck
“De Slag bij Issos. Gevecht tussen de legers van Darius III en van Alexander de Grote”. Olieverf op doek. Herdoekt. Antwerpse School, XVIIde eeuw. Gesigneerd links onderaan.
”La Bataille d’Issos. Combat entre les armées de Darius III et Alexandre Le Grand”. Huile sur toile. Retoilée. Ecole anversoise, XVIIème siècle.No longer availableDim. 45 x 66 cmEstimate: € 2000 / 2600 -
#261H.L. Becker
Elektrische precisieweegschaal voor wetenschappelijk onderzoek in notenhout vitrinekastje. Medio XXde eeuw.
Une balance de précision pour recherche scientifique dans une vitrine en noyer. Mi- XXème siècle.No longer availableDim. 62 x 44 x 24,5 cmEstimate: € 300 / 380 -
#378
Een bestek van verzilverd metaal voor twaalf personen in bestekkoffer. Zonder dessertvorkjes.
Un couvert en métal argenté pour douze personnes dans une ménagère. Sans fourchettes à dessert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#666Walter Halderman (?)
“Winters dorpszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue hivernale de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#110
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een centrale diamant van ± 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,62 ct et d’un diamant central de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,34 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#56
Drie mahoniehouten kuipzetels met rode bekleding. Omstreeks 1900.
Trois fauteuils en acajou, revêtement rouge. +- 1900.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#704Marcel Louis Baugniet
“Abstract mannengezicht”. Gemengde techniek op linnen. Gesigneerd en gedateerd 1919.
”Visage d’homme abstrait”. Techniques mixtes sur lin. Signé et daté 1919.No longer availableDim. 22,5 x 9,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#206
Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 85 cm; B: 101 cmEstimate: € 220 / 240 -
#361
“Grandes Figures de la Belgique Indépendante”. Ed. Bieleveld 1934. Talrijke illustraties.
”Grandes Figures de la Belgique Indépendante”. Ed. Bieleveld 1934. Beaucoup d’illustrations.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#48
Een cartelklok van gepolychromeerd metaal en kunststof in de stijl van de Neuchâteloises. Met slinger en sleutel. Zonder wandconsole.
Un cartel en métal polychrome et plastique , style Neuchâtelois. Avec balancier et clé. Sans console.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 20 / 25 -
#826
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 112 cmEstimate: € 40 / 50 -
#377
Triptiekspiegel met schilderijtje achter glas.
Un miroir triptyque, petite peinture sous verre.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 40 / 50