#556
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.
#129
“Eenzame boom”. Aquarel op papier. Glas gebroken.
”Arbre solitaire”. Aquarelle sur papier. Verre cassé.No longer availableDim. 32,5 x 29 cmEstimate: € 120/140 -
#144Martin BolléPeriod: Vilvoorde 1912-1968
“Trekpaard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Cheval de trait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 23 cmEstimate: € 150/200 -
#449
Een driedelig haardstel van messing met staander.
#599Lucien Van de veldePeriod: 1910 - 1997
#590
Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
#9
Een tinnen spiegeltje op twee leeuwenpootjes.
#527
Terracotta beeld van een Chinese edelman. Italiaans werk, gemerkt.
#115
Un brillant de 0,60 ct Color G SI2. Avec carte d’identité et certificat.No longer availableEstimate: € 1100/1300 -
#159Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Keukeninterieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Intérieur d’église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 180/240 -
#831
Een lot van vier kleine staande klokjes van hout en een klokje van kunststif in de vorm van een clown. Manco’s en beschadigingen.
#852