Similar lots by type
-
#402
“Meisjesportret”. Een sanguinetekening. Franse school, XVIIIe eeuw.
“Portrait de fille”. Dessin en sanguine. Ecole française, XVIIIe siècle;No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 100/120 -
#309Angelis
“Veehoeders in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bergers dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#842Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#144E. Moreau
“Zicht op de Groenplaats te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de la Place Verte d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 60/80 -
#684Fabry
“Binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Cour intérieure”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#834R. Van Passen
“Nachtelijk Vlaams sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage flamand nocturne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#694Octaaf RotsaertPeriod: 1885 - 1964
“Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#119
“Personages op het strand omstreeks 1900.” Olieverf op doek. Met monogram.
“Personnages sur la plage vers 1900”. Huile sur toile. Avec monogramme.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 80/120 -
#354Paul Draps
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘55.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#319Marcel Vaes
“Heidelandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#816
Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.
Deux chaises et deux fauteuils formant suite.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#339
Een zeldzame gravure met afbeelding van de St. Bernardusabdij te Hemiksem. XVIIe eeuw. Bijgevoegd een tweede XVIIe eeuwse gravure van de St. Goedele-kathedraal te Brussel.
Gravure rare représentant l’Abbaye Saint-Bernard à Hemiksem. XVIIe siècle. Nous ajoutons une gravure du XVIIe siècle représentant Sainte-Gudule de Bruxelles.No longer availableDim. 25 x 45 - 35 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#574SMvH
“Narcissen”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram ‘SMvH’.
“Narcisses”. Technique mixte sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 150/200 -
#832Al. De Dobbelaer
“Grazende koe in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd 10-’80.
”Vaches qui broutent dans un paysage”. Huile sur toile. Signée 10-’80.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#822
“Kustlandschap met molens”. Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd links onder.
”Paysage costal et moulins”. Huile sur carton. Signature illisible en dessous à gauche.No longer availableDim. 16,5 x 52 cmEstimate: € 60/100 -
#689Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970
“Kapelletje met bloemen”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1938.
”Chapelle et fleurs”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1938.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#314Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#829V.J. Bergh
“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 46 cmEstimate: € 50/80 -
#352F. Bogaerts
“Vieille ferme des arbres morts”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘51. Met dedicatie.
“Vieille ferme des arbres morts”. Huile sur toile. Signée au verso et datée ‘51. Avec dédicace.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#579GDS
“Schaal met citroenen” Aquarel op papier. Draagt monogram.
“Coupe aux citrons”. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 21 x 24 cmEstimate: € 120/180 -
#299Adrianus Van der Schouw
“Plattelandsgezicht met vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de campagne avec bétail”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#569
“Atelier met eend”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘92.
“Atelier au canard”. Huile sur toile. Signée et datée ‘92.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#209Jacques François CarabainPeriod: 1834 - 1933
“Geanimeerd dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Beschadiging links boven.
“Vue de village animée”. Huile sur toile. Signée. Dégât en haut à gauche.No longer availableDim. 52 x 42 cmEstimate: € 800/1200 -
#274Th. Hansjens
“Vrouw op een bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaureerd.
“Femme sur un chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1886. Restaurée.No longer availableDim. 38 x 25 cmEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#122
“Veehoeders in een romantisch landschap”. Olieverf op doek.
“Bergers dans un paysage romantique”. Huile sur toile.No longer availableDim. 46 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#844
Partij Belgische postzegels. 1955-1990 en 1996-2001 (8 Safe Dual albums met stofhulzen, postfris quasi compleet en met vellen en boekjes). De uitgaven van 2002, niet geklasseerd en een album “Album historique et géographique de timbres-poste” met een aantal oudere internationale zegels tussen 1850 en 1932 van Albanië tot Venezuela.
Collection de timbres postes. 1955-1990 et 12996-2001 (8 albums Safe Dual aux gaines de protection, non oblitérés et quasi complets avec feuilles et livrets). Les éditions 2002 non classées et un album “album historique et géographique de timbres-poste” avec une quantité de timbres internationaux plus anciens de 1850 à 1932 de l’ Albanie à Venezuela.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#456
Een zwartgelakt houten klaptafeltje met een landschapsdecor op het ruitvormig blad. Japans werk.
Petite table à abattant laquée noir à décor de paysages. Travail japonais.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 80/100 -
#492Joris MinnePeriod: 1897 - 1988
“Synthese van de haven”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Synthèse d’un port”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 26 x 17,5 cmEstimate: € 30/50 -
#158
Een antieke donderbus met notenhouten kolf en messingen details. XIXde eeuw.
Tromblon ancien à crosse en noyer et aux détails en laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. L. 83 cmEstimate: € 80/120 -
#424
Drie polychrome porseleinen beeldjes van dokters (onderaan gemerkt) en een polychroom biscuit beeldje van Don Quichote te paard.
Trois statuettes en porcelaine polychrome représentant des docteurs (marques sous les bases) ainsi qu’une statuette en biscuit polychrome représentant Don Quichot sur Rosinante.No longer availableDim. H. 19 à 29,5 cmEstimate: € 50/80 -
#810
Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
Un fauteuil avec assise en roseau. Style Régence.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#350
Een lot 18 karaats geelgoud waaronder een kruisje, een paar oorbellen en ringen.
Lot d’or jaune 18 ct dont un croix, une paire de boucles d’oreilles et des bagues.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 170/200 -
#591
Een porseleinen achthoekige cachepot op acht krulpootjes en met blauw en witte decoratie van landschappen in acht uitsparingen. Chinees werk XIXde eeuw.
Cache-pot octogonal en porcelaine sur huit petit pieds volutes et décoré en bleu et blanc de paysages dans huit cartouches. Travail chinois, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 37,5 cmEstimate: € 200/250 -
#132
“Iove fulmin, de woede van Jupiter”. Een gravure van Schelte Bolswert naar een werk van Peter Paul Rubens, op twee pagina’s. Lichte vochtschade.
“Iove fulmin, le rage de Jupiter”. Gravure par Schelte Bolswert d’après Rubens, sur deux pages. Taches d’humidité.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 100/150 -
#208
“Madame Vigée - Lebrun en haar dochter, Julie”. Een bronzen groep op grijs marmeren voetstuk, naar voorbeeld van het zelfportret uit 1789.
“Madame Vigée-Lebrun et sa Fille Julie”. Groupe en bronze sur base en marbre gris d’après l’autoportrait de 1789.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 500/600 -
#322
“Jezus zei tegen Simon: 'Wees niet bang, voortaan zul je mensen vangen (Lucas)”. Een gravure naar een werk van Peter Paul Rubens door Schelte Adamszoon Bolswert.
“Ait ad Simonem Iesus, Noli timere ex hoc iam, homines eris capiens (Luc)”. Gravure d’après Peter Paul Rubens par Schelte Adamszoon Bolswert.No longer availableDim. 57 x 87 cmEstimate: € 150/200