Other lots in this auction
-
#52
“Hoeve in de Kempen”. Olieverf op doek.
Ferme dans le Camoine . Huile sur toile.No longer availableDim. 26 x 17 cmEstimate: € 50/80 -
#25
Twee verschillende 18 karaats geel gouden ringen bezet met fantasiestenen.
Deux anneaux différents en or jaune 18 carats sertis de pierres fantaisie.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 100/150 -
#148Period: 1827 - 1875
Een paar art deco boekensteunen van marmer, versierd met reigers van zamak.
Une paire de serre-livres Art Déco en marbre décorés de hérons zamac.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/120 -
#67
Drie putti van messing en een paar Empire wandlichten in de vorm van zwanenhalzen.
Trois putti en laiton et une paire d'appliques Empire en forme de col de cygne.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#345
Twee zakhorloges. Eén Roskoff van koper en een andere. Werkende staat.
Deux montres de poche. Une Roskoff en cuivre et une autre. État de fonctionnement.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#239Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 103/150 en gedateerd ‘98 buiten de plaat. Niet ingelijst.
Femme et chat . Une lithographie. Signée, numérotée 103/150 et datée 98 à l'extérieur de la planche. Sans cadre.No longer availableDim. 76 x 57 cmEstimate: € 220/260 -
#311
Een Chinees gesculpteerd houten rokersstelletje met een lampje, gedragen door een draak. Schade aan de kap.
Une garniture de fumeur en bois sculpté chinoise sertie d'une lampe, portée par un dragon. Abat-jour endommagé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 50/80 -
#374
Een baardmankruik van geglazuurd steengoed. XXe eeuw.
Un pichet baardman en grès émaillé. XXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/80 -
#331Scailmont
Een vaas van amberkleurig glas naar ontwerp van Catteau. Gemerkt noch gesigneerd.
Un vase en verre ambré dessiné par Catteau. Ni marqué ni signé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#80
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,46 ct.No longer availableDim. 1,16 gEstimate: € 450/550 -
#313
Een paraplubak van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk.
Un porte-parapluies en faïence flamande vernissée multicolore.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40/60 -
#106
Twee antieke houten schuurdeuren.
Deux portes de grange anciennes.No longer availableDim. 190 x 60 & 203 x 101 cmEstimate: € 100/120