Similar lots by type
-
#529Mircea Manelici“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.
“Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#122J. BeckerEen paar ovale kinderportretten. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1889.
Paire de portraits d’enfants ovales. Pastel sur papier. Signé et daté 1889.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#744“Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.
“Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#334Ignace KennisPeriod: 1888-1973Twee herenportretten, houtskool op papier. Beide gesigneerd.
Deux portraits d’homme. Fusain sur papier. Signés.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#359Alici RymowiczPeriod: Kazan, 1907“Stadszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1958.
“Vue de ville”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1958.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 50 / 60 -
#572Eric KengenPeriod: °1952“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, ParisNo longer availableDim. 113 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#592‘Nightlife 2000’. Een zeefdruk gesigneerd H. Brood. genummerd buiten de plaat 19/25
“Nightlife 2000”. Sérigraphie signée H. Brood et numérotée 19/25 hors planche.No longer availableDim. H: 90 cm; B: 46 cmEstimate: € 460 / 500 -
#582Eric KengenPeriod: °1952“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#44Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995“Zicht op Vorselaar”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1973.
“Vue de Vorselaer”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#294E. Orban“Kloosterscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Naar een werk van Louis Tytgadt.
“Scène de monastère”. Aquarelle sur papier. Signée. D’après une oeuvre par Louis Tytgadt.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#552“Notre dernière rencontre remonte à plusieurs jours”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd Roger Dewint.
“Notre dernière rencontre remonte à plusieurs jours”. Technique mixte sur papier. Signée Roger Dewint.No longer availableDim. 108,5 x 71,5 cmEstimate: € 220 / 240 -
#1032Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.
Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.No longer availableDim. 93 x 39 cmEstimate: € 180 / 240 -
#749Tyssens“Trappenhal”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.
”La cage d’escaliers.” Fusain et aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 58,5 x 49 cmEstimate: € 30 / 40 -
#419Willem DolphynTwee militaire figuren. Tekening op papier. Beide gesigneerd.
“Deux militaires”. Dessins sur papier. Les deux signés.No longer availableDim. 14 x 8 cmEstimate: € 60 / 80 -
#514“Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Deux scènes d’hiver”. Acrylique sur papier. Non signés.No longer availableDim. 105 x 78 cmEstimate: € 100 / 150 -
#884LIeven WalschapPeriod: °1930“Hoevezicht”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur fermette.” Fusain et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#562‘Compositie’. gemengde techniek op papier. gesigneerd Ron Ekkelenkamp en gedateerd 1993 op de achterzijde.
“Composition”. Technique mixte sur papier. Signée Ron Ekkelenkamp et datée 1993 au verso.No longer availableDim. 72 x67 cmEstimate: € 220 / 240 -
#244Denise Esteban“La botte d’asperges”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“La botte d’asperges”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 75 cmEstimate: € 180 / 240 -
#288“Vrijen en trouwen”. Catalogus van een tentoonstelling, Antwerpen, 1975.
“Vrijen en Trouwen”. Catalogue d’une exposition à Anvers en 1975.No longer availableEstimate: € 20 / 24 -
#329Ignace KennisPeriod: 1888-1973“Oude man”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Vieillard”. Pastel sur papier. Signé et daté 1968.No longer availableDim. 49 x 45 cmEstimate: € 6à / 100 -
#314Ignace KennisPeriod: 1888-1973“Oude man met wandelstok”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Vieillard à la canne”. Fusain sur papier. Signé et daté 1968.No longer availableDim. 72 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#754BouchonIeper: “Het Nieuwwerk” en “De toren van de Lakenhallen”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘17
Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.No longer availableDim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#9Henri Schaefels“Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.
“Personnages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#36Een grenenhouten nachtkastje met een deur onder een lade.
Une table de nuit en pin avec une porte sous un tiroir.No longer availableDim. 86 x 37 x 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#1048Vijf messingen kandelaars.
Cinq chandeliers en laiton.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#879Albath & KaiserEen lotje Beiers porselein, bestaande uit een balustervaasje, een taartschotel en een taartschep, versierd met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un lot d’objets en porcelaine de Bavière comprenant un petit vase balustre, un plat à tarte et pelle à tarte, avec un décor fleuri polychrome et dorures.No longer availableDim. h: 29 & Ø; 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#782Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Un grand candélabre d’église en laiton, style Baroque.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#472Drie plattelandszichten op doek. Eén met monogram ‘B.’.
Trois vues de campagne sur toile. L’une porte le monogramme B.No longer availableDim. 57 x 71 cmEstimate: € 60 / 80 -
#206Een verlengbare rechthoekige tafel van eikenhout met gedraaide balusterpoten. We voegen er zes gesculpteerd notenhouten stoelen in gelijkaardige stijl aan toe.
Table rectangulaire aux allonges en chêne. Pieds balustres tournés. Nous ajoutons six chaises en noyer sculpté dans le même genre.No longer availableDim. 147 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#1085Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#681Twee verschillende borden van meerkleurig Chinees porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1000Een bruidskist van gesculpteerd eikenhout. Gedateerd 1778.
Coffre de mariage en chêne sculpté. Daté 1778.No longer availableDim. 55 x 180 cmEstimate: € 200 / 300 -
#905Een serie van zes eikenhouten Windsorstoelen. Engeland, XIXde eeuw. We voegen er een recentere kinderstoel in dezelfde stijl aan toe.
Suit de six chaises Windsor en chêne. Angleterre, XIXe siècle. Nous joignons une chaise d’enfant dans le même genre mais plus récente.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#742“Burcht en fontein”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd ‘53 en genummerd 20/30 buiten de plaat.
”Château fort et fontaine.” Une gravure sur bois. Signée datée ‘53 et numérotée 20/30 hors planche.No longer availableDim. 22,5 x 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#799Een ronde piëdestal van gefineerd hout met tussenblad en versierd met sober inlegwerk.
Un piédestal rond en bois de placage avec entretoise et décor incrusté sobre.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 40 / 60

