Similar lots by type
-
#514
“Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Deux scènes d’hiver”. Acrylique sur papier. Non signés.No longer availableDim. 105 x 78 cmEstimate: € 100/150 -
#1032
Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.
Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.No longer availableDim. 93 x 39 cmEstimate: € 180/240 -
#754Bouchon
Ieper: “Het Nieuwwerk” en “De toren van de Lakenhallen”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘17
Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.No longer availableDim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cmEstimate: € 40/50 -
#562
‘Compositie’. gemengde techniek op papier. gesigneerd Ron Ekkelenkamp en gedateerd 1993 op de achterzijde.
“Composition”. Technique mixte sur papier. Signée Ron Ekkelenkamp et datée 1993 au verso.No longer availableDim. 72 x67 cmEstimate: € 220/240 -
#744
“Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.
“Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200/300 -
#334Ignace KennisPeriod: 1888-1973
Twee herenportretten, houtskool op papier. Beide gesigneerd.
Deux portraits d’homme. Fusain sur papier. Signés.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#749Tyssens
“Trappenhal”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.
”La cage d’escaliers.” Fusain et aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 58,5 x 49 cmEstimate: € 30/40 -
#419Willem Dolphyn
Twee militaire figuren. Tekening op papier. Beide gesigneerd.
“Deux militaires”. Dessins sur papier. Les deux signés.No longer availableDim. 14 x 8 cmEstimate: € 60/80 -
#329Ignace KennisPeriod: 1888-1973
“Oude man”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Vieillard”. Pastel sur papier. Signé et daté 1968.No longer availableDim. 49 x 45 cmEstimate: € 6à/100 -
#572Eric KengenPeriod: °1952
“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, ParisNo longer availableDim. 113 x 113 cmEstimate: € 800/1000 -
#294E. Orban
“Kloosterscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Naar een werk van Louis Tytgadt.
“Scène de monastère”. Aquarelle sur papier. Signée. D’après une oeuvre par Louis Tytgadt.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#314Ignace KennisPeriod: 1888-1973
“Oude man met wandelstok”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Vieillard à la canne”. Fusain sur papier. Signé et daté 1968.No longer availableDim. 72 x 49 cmEstimate: € 60/80 -
#9Henri Schaefels
“Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.
“Personnages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 20/25 -
#884LIeven WalschapPeriod: °1930
“Hoevezicht”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur fermette.” Fusain et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 60/80 -
#359Alici RymowiczPeriod: Kazan, 1907
“Stadszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1958.
“Vue de ville”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1958.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 50/60 -
#529Mircea Manelici
“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.
“Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#592
‘Nightlife 2000’. Een zeefdruk gesigneerd H. Brood. genummerd buiten de plaat 19/25
“Nightlife 2000”. Sérigraphie signée H. Brood et numérotée 19/25 hors planche.No longer availableDim. H: 90 cm; B: 46 cmEstimate: € 460/500 -
#582Eric KengenPeriod: °1952
“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800/1000 -
#244Denise Esteban
“La botte d’asperges”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“La botte d’asperges”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 75 cmEstimate: € 180/240 -
#122J. Becker
Een paar ovale kinderportretten. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1889.
Paire de portraits d’enfants ovales. Pastel sur papier. Signé et daté 1889.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80/100 -
#552
“Notre dernière rencontre remonte à plusieurs jours”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd Roger Dewint.
“Notre dernière rencontre remonte à plusieurs jours”. Technique mixte sur papier. Signée Roger Dewint.No longer availableDim. 108,5 x 71,5 cmEstimate: € 220/240 -
#288
“Vrijen en trouwen”. Catalogus van een tentoonstelling, Antwerpen, 1975.
“Vrijen en Trouwen”. Catalogue d’une exposition à Anvers en 1975.No longer availableEstimate: € 20/24 -
#44Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995
“Zicht op Vorselaar”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1973.
“Vue de Vorselaer”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 50/60
Other lots in this auction
-
#615
Een bijzettafeltje van wortelnootfineer in art decostijl.
Table de milieu en placage de ronce de style Art Déco.No longer availableDim. 60 x Ø 60 cmEstimate: € 160/200 -
#1018
Drie diverse beeldjes van porselein en biscuit.
Trois statues différentes en porcelaine et biscuit.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#906Bidjar
Een wollen Oosters tapijt met geometrisch medaillon. Handgeknoopt.
Un tapis d'Orient en laine, noué main, avec un médaillon géométrique.No longer availableDim. 322 x 209 cmEstimate: € 200/240 -
#726
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 213 x 133 cmEstimate: € 80/120 -
#1075
Een sobere houten Aziatische salontafel.
Une table de salon en bois asiatique.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 40/60 -
#882Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927
“Pierrot met zijn meisje onder paraplu”. Een groepje van grijsgepatineerd terracotta. Gesigneerd.
”Pierrot et sa fille sous un parapluie.” Un groupe en terre cuite patinée gris.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/100 -
#548
Een spiegel in gesculpteerd houten lijst in barokke stijl.
Miroir à cadre en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. 77 x 39 cmEstimate: € 90/110 -
#138
“Les muses”. Ed. Erasme. 15-delige reeks kunstboeken.
“Les Muses”. Ed. Erasme. Série de livres d’art en 15 volumes.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#412
Een archiefmeubeltje met vier laden.
Meuble de classement ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#815
Een bijzettafeltje met tussenblad en het blad versierd met inlegwerk.
Une petite table avec entretoise dont la tablette est décorée de bois incrusté.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 30/50 -
#576
Een gefineerd TV-meubel in Lodewijk XVI-stijl versierd met porseleinen plaquettes.
Meuble de télévision en bois de placage de style Louis XVI, décoré de plaquettes en porcelaine.No longer availableDim. 131 x 107 cmEstimate: € 100/150 -
#116
Een houten buffetkast met twee deuren onder twee laden.
Un buffet en bois à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. b: 168 cmEstimate: € 80/120