#683Een lot van drie verschillende houten doosjes.
Lot de trois boîtes différentes en bois.No longer availableDim. b: 15 & 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#651Een achtarmige koperen luchter, getooid met een Habsburgse adelaar.
#797Een mahoniehouten dienblad en staander.
Plateau de service en acajou. Sur pied.No longer availableDim. 82 x 71 cmEstimate: € 40 / 60 -
#209Jakob Smits“Kapelletje”. Kleurenlitho. Gesigneerd buiten de plaat door de graveur Armand Apol.
“Petite chapelle”. Litho en couleurs. Signée hors planche par le graveur Armand Apol.No longer availableDim. 51 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#25711 boeken m.b.t. fauna e.d. Louis Figuier. “Les Insectes, ouvrage illustré de 595 figures dessinées d’après nature”. 3ième Ed. Hachette, Paris 1875. In-8°, paperback, sletig. Ad. Chatin. “Anatomie comparée des Végétaux Plantes Parasites”. Ed. Baillière & Fils, Paris 1892. In-8°, goede staat. Atlas met 113 platen in dezelfde band. En negen andere.
#761Een lot glas en kristal, bestaande uit elf coupes met vergulde decors en elf kleurloze coupes, waarbij een reeks van zeven en twee paar.
#739Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
#428“Officier te paard”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Kleine beschadiging achteraan.
”Officier à cheval”. Une statue en faïence polychrome. Travail italien. Petit dégât au dos.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#225DelvauxEen handtas Delvaux, model ‘Souverain’ in tressé leder met originele stofzak.
#322Een schouwspiegel met houten lijst met schildpad.
#460Een 18 karaats wit gouden ring met bezet met een diamant van ± 0,25 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,46 gEstimate: € 300 / 400 -
#787LimogesKleine terrine met onderschaal van polychroom porselein.
Petite terrine et présentoir en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60