Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Compositie”. Zeefdruk. Gesigneerd.
Pol Mara
Period: 1920-1998

“Compositie”. Zeefdruk. Gesigneerd.

”Composition”. Une sérigraphie. Signée.
Dim. 48 x 73 cm
SKU: 1906180522.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #522
Estimate: € 100 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #411

    Een reeks van zes theekopjes met schoteltjes van Chinees porselein met een blauw landschapsdecor. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Naking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. We voegen er een boek over de Geldermalsen aan toe.

    Une série de six tasses et soucoupes à thé en porcelaine de Chine, décor de paysage bleu. +- 1750. Origine: le navire “de Geldermasen”, sombré en 1752 et renfloué en 1985. Lot acquis aux enchères “Naking-cargo” chez Christie’s à Amsterdam. Nous ajoutons un livre en relation avec le “Geldermaalsen”.
    No longer available
    Dim. Ø:
    Estimate: € 100 / 120
  • #492
    Goswin

    “Bridge to Nirvana.” Gemengde techniek. Gesigneerd. Gedateerd ‘66.

    ”Pont vers le Nirvana”. Techniques mixtes. Signée et datée ‘66.
    No longer available
    Dim. 50 x 88 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #713

    Een Chinees porseleinen schaaltje.

    Un petit plat en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. l.27,50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #168

    “Herenportret met blauwe jas circa 1840.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Portrait d’homme au manteau bleu vers 1840”. Huile sur panneau. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 27 x 32 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #641

    Een paar vazen van Chinees porselein met een decor van paarden en een gedicht op de achterzijde. Onderaan gemerkt en gesigneerd. Eén met kleine restauratie aan de rand. XXe eeuw.

    Une paire de vases Chinois en porcelaine à décor de chevaux et avec poème. Signé et marque sous la base. Un vase avec légère restauration du col. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #463

    “Man”. Een gebeeldhouwd beeld. Tikar, Kameroen.

    ”Homme”. Une statue. Tikar, Cameroun.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #587

    Een paar achthoekige tuinstoelen van Chinees porselein met een oranje op wit decor van pioenen en vegetale motieven.

    Deux chaises de jardin en porcelaine de Chine, décor de pivoines oranges sur fond blanc et autres motifs végétaux.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 440 / 480
  • #570

    Een rendiergewei met muurbevestiging. Beschadiging.

    Un bois de cerf avec attache murale. Dégâts.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #278

    Een vaasje van meerkleurig porselein met een bloemendecor en versierd met een vrouwelijk naakt van brons.

    Un petit vase en porcelaine polychrome, décor floral et un nu féminin en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #703

    Een Chinees porseleinen schaaltje.

    Un petit plat en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. l.27,50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #159
    Pieter Stobbaerts
    Period: 1865 - 1948

    “Interieur te De Haan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Intérieur à De Haan”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 61 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #521

    Een bronzen wierookbrander.

    Un brûle-parfum en bronze.
    No longer available
    Dim. Ø 10 cm
    Estimate: € 150 / 160
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More