Other lots by Mara
-
#504Pol MaraPeriod: 1920 - 1998“Compositie met naakt en cello”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 14/99 buiten de plaat.
”Composition, nu et violoncelle”. Une lithographie. Signée et numérotée 14/99 hors planche.No longer availableDim. 77,5 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#479Pol MaraPeriod: 1920-1998“Compositie met portret van een vrouw.” Zeefdruk.
”Composition et portait de femme”. Une sérigraphie.No longer availableDim. 74 x 58 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#40Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een centrale tanzaniet van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 650 / 750 -
#3Een lot religieuze voorwerpen van messing, waaronder een kruisbeeld, een wijwatervat, een wierookbrander, een godslamp, enz.
Un lot d’objets religieux en laiton, dont un crucifix, un bénitier, un encensoir, une lampe de sanctuaire, etc...No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#437Chinese vaas van porselein. Decor van garnalen op zwarte fond. Schilfer aan de rand.
Un vase chinois en porcelaine. décor de crevettes sur fond noir. Eclat au rebord.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#310Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,25 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 200 / 300 -
#117Drie lithostenen voor boekhoudkundige documenten. Marseille, einde XIXde eeuw.
Trois pierres à lithographies pour documents de comptable. Marseille, fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#78Een geribde schenkkan van kleurloos glas met zilveren handvat, montuur en voet. Makersmerk Roussel. Omstreeks 1900.
Une verseuse côtelée en verre incolore aux montures, manche et pied en argent. Orfèvre Roussel. +- 1900.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#784Een metalen grote kandelaar, gemonteerd als kamerlamp.
Un grand candélabre en métal monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 50 / 80 -
#718Schotel van schildpad met versiering in goudverf. Chinees werk
Un plat en tortue et décoration en peinture dorée. Travail chinois.No longer availableDim. Ø 28,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#228Ingebonden nummers van het weekblad Robbedoes (5 stuks tussen oktober 1947 en december 1954). Nummers 50 (2 losse bladen), 51, 53 (enkele losse bladen), 54, 56 (een plaat ontbreekt). Redelijke staat, sporen van kleefband, kleine letsels.
Numéros reliés du magazine Robbedoes (5 pièces entre octobre 1947 et décembre 1954). 50 ( 2 pages détachées), 51,53 (quelques pages détachées),54 ,56 (une bande manquante). En état relativement bon, traces de papier collant et usures, petits dégâts.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#421Een klein balustervaasje van gecraqueleerd celadonporselein.
Un petit vase balustre en porcelaine de Céladon craquelée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 55 / 60 -
#391Een lot van tien tinnen schotels in diverse uitvoeringen.
Un lot de dix plats en étain divers.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#761Een kleine regulateur in houten kast. Met sleutel en slinger.
Un petit régulateur dans une armoire en bois. Avec balançoire et clé.No longer availableDim. H: 47 cmEstimate: € 30 / 40

