Other lots by Pons
-
#309Jean PonsPeriod: 1913 - 2005
“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd 61/99 en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.
Compositions . Deux lithographies. Les deux signées, numérotées 61/99 et datées 50 & 51, respectivement.No longer availableDim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#319Jean PonsPeriod: 1913 - 2005
“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd 57/99 en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.
Compositions . Deux lithographies. Toutes deux signées, numérotées 57/99 et datées 50 & 51, respectivement.No longer availableDim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#299Jean PonsPeriod: 1913 - 2005
“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd 64/99 en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.
Compositions . Deux lithographies. Les deux signées, numérotées 64/99 et datées 50 & 51, respectivement.No longer availableDim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#99Jean Pons
“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd op 99 exemplaren en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.
Compositions . Deux lithographies. Toutes deux signées, numérotées sur 99 exemplaires et datées 50 & 51 respectivement.No longer availableDim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#289Jean Pons
“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd 67/99 en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.
Compositions . Deux lithographies. Les deux signées, numérotées 67/99 et datées 50 & 51, respectivement.No longer availableDim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#89Jean PonsPeriod: 1913 - 2005
“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd op 99 exemplaren en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.
Compositions . Deux lithographies. Toutes deux signées, numérotées à 99 exemplaires et datées 50 & 51 respectivement.No longer availableDim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#69Jean PonsPeriod: 1913 - 2005
“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd op 99 exemplaren en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.
Compositions . Deux lithographies. Toutes deux signées, numérotées à 99 exemplaires et datées 50 & 51 respectivement.No longer availableDim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#79Jean PonsPeriod: 1913 - 2005
“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd op 99 exemplaren en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.
Compositions . Deux lithographies. Toutes deux signées, numérotées à 99 exemplaires et datées 50 & 51 respectivement.No longer availableDim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#39Jean PonsPeriod: 1913 - 2005
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd op 66/99 en respectievelijk gedateerd ‘50.
Composition . Une lithographie. Signée, numérotée 66/99 et datée 50 respectivement .No longer availableDim. 39,5 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#49Jean PonsPeriod: 1913 - 2005
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd op 63/99 en respectievelijk gedateerd ‘50.
Composition . Une lithographie. Signée, numérotée 63/99 et datée 50 respectivement .No longer availableDim. 39,5 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#59Jean PonsPeriod: 1913 - 2005
“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd op 99 exemplaren en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.
Compositions . Deux lithographies. Toutes deux signées, numérotées à 99 exemplaires et datées 50 & 51 respectivement.No longer availableDim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#29Jean PonsPeriod: 1913 - 2005
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd op 68/99 en respectievelijk gedateerd ‘50.
Composition . Une lithographie. Signée, numérotée 68/99 et datée 50 respectivement .No longer availableDim. 39,5 x 57 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#221
Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#220
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,08 ct.
Un bracelet esclave en or jaune 18 carats serti de diamants taillés en brillant d'un poids combiné de ± 1,08 ct.No longer availableDim. 17,29 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#113Delheid
Vier zilveren zoutvaatjes en lepeltjes met kleurloze glazen recipiënten. We voegen een gedreven zilveren suikertang toe. Alle gemerkt.
Quatre caves à sel et cuillères en argent avec des récipients en verre incolore. Nous ajoutons une pince à sucre en argent repoussé. Tous marqués.No longer availableDim. 121,66 gEstimate: € 80 / 120 -
#565
Een Marie-Thérèseluchter met vier dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à quatre double bras de lumière ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 180 / 220 -
#50
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,26 gEstimate: € 900 / 1000 -
#172Paul PermekePeriod: 1918 - 1990
“Zee en wolken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Mer et nuages . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 550 / 600 -
#141
Een tafelstuk van smeedijzer, versierd met rozen en gebladerte en met een veelkleurige glazen hoornvaas.
Une pièce de table en fer forgé ornée de roses et de feuillages et d'un cornet de verre multicolore.No longer availableDim. H.62 cmEstimate: € 120 / 180 -
#640
Een met inlegwerk versierde commode met drie laden.
Une commode marquetée à trois tiroirs.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 100 / 120 -
#574Henk Peeters
Een blinddruk in de stijl van de Zero. Draagt handtekening en ‘e.a.’
Gaufrage dans le style de Zero. Porte une signature et E.A.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 160 / 180 -
#635
Een houten zuil met vierkante doorsnede, beschilderd in faux marbre.
Une colonne en bois à section carrée, peinte en faux marbre.No longer availableDim. H 112 cmEstimate: € 100 / 150 -
#213
“Christus Pantokrator”. Een Russische icoon met zilveren riza. Keuren zo goed als onleesbaar.
Christ Pantokrator . Une icône russe avec riza en argent. Poinçons pratiquement illisibles.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 650 / 700 -
#75
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,42 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 1,42 ct.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 1600 / 1800