Similar lots by type
-
#424
“Constructivistisch damesportret.” Olieverf op doek. Draagt monogram A.E.
"Portrait constructiviste d'une femme." Huile sur toile. Porte un monogramme AE.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 300/500 -
#254Joz. De Swerts
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 50/80 -
#12E. Braconnier
“Bomen bij een meertje”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Arbres au bord d'un lac. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 54x44cmEstimate: € 40/60 -
#182Joz. De Swerts
“Een zelfportret”. Olieverf op doek.
"Un autoportrait". Huile sur toile.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 45/70 -
#189Jules De Cort
“Boerenpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘J. De Cort’.
"Chevaux de la ferme". Huile sur toile. Signé 'J. Le Cort'.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#449Dagmar Lampe
“Zonder titel”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
"Sans titre". Technique mixte sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 60/80 -
#284B. Bosschaert
“Zicht op Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue d'Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#539Cor Vrins
“Compositie in groen en oranje”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso.
"Composition en vert et orange". Huile sur toile. Signée au verso.No longer availableDim. 70 x 105 cmEstimate: € 120/200 -
#115Nicolas Van den EedenPeriod: 1856 - 1918
“Het gebed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 188 x 121 cmEstimate: € 800/1000 -
#65Truus Gertrude ClaesPeriod: 1890 - 1954
“Gitaarspeler”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Guitariste". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#444
“Marine met boten”. Olieverf op paneel.
"Marine avec bateaux". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 40/60 -
#289P. Mossay
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 60/80 -
#184Marcel CockxPeriod: °1930
“Personage bij woonwagens”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Personnage dans les caravanes". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 400/800 -
#642Prakash
“The green land”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978. Thanjavur, India.
"Le Pays Vert". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978. Thanjavur, Inde.No longer availableDim. 69 x 107 cmEstimate: € 60/80 -
#244Dominique Manesse
“Vissersschuiten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32,5 x 44,5 cmEstimate: € 100/150 -
#459
Een handgeschilderde Balinese Pawukon-kalender op doek. Eerste helft XXe eeuw.
Un calendrier balinais Pawukon peint à la main sur toile. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 85x85cmEstimate: € 100/120 -
#252Marthe De SpiegeleerPeriod: 1897 - 1991
“Moeder met dochter en kleindochter”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Mère avec sa fille et sa petite-fille". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#542B. Thiteux
“Compositie met poppenhoofden“. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"Composition avec des têtes de poupées". Technique mixte sur toile. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 160 cmEstimate: € 80/120 -
#175
“Portret van een kapitein”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw, toegeschreven aan Jan De Bray (1626 - 1697). Herdoekt.
“Portrait d’un capitaine”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Attribué à Jan de Bray (1626-1697). Retoilée.No longer availableDim. 103 x 81 cmEstimate: € 5000/8000 -
#432
“Abstracte compositie.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd ‘59.
"Composition abstraite." Huile sur toile. Signée illisiblement. Datée '59.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 200/300 -
#492
“Abstract naakt.” Olieverf op board. Draagt monogram H.K.
"Nu abstrait." Huile sur carton. Porte un monogramme HKNo longer availableDim. 120 x 68 cmEstimate: € 120/200 -
#469Jean - Pol SoudanPeriod: °1953
“Abstracte compositie”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Composition abstraite". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 99 x 101 cmEstimate: € 75/100 -
#192A. De Smet
“Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.
"Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Peinture endommagée dans le coin inférieur gauche.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#194Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940
“Schapen in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘San Remo 1883’. Herdoekt.
"Moutons dans l'étable". Huile sur toile. Signé et daté 'San Remo 1883'. Retoilée.No longer availableDim. 45x35cmEstimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
#167
Een gegoten betonnen demonisch wezen.
Une créature démoniaque en béton coulé.No longer availableDim. 51 cm x 35 cm x 27 cmEstimate: € 120/180 -
#541
Een paar grote balustervazen van Chinees aardewerk met decors van bloesems en vogels in cartouches.
Une paire de grands vases balustres en faïence de Chine à décors de fleurs et d'oiseaux dans des cartouches.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 250/350 -
#526
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 311 x 201 cmEstimate: € 200/300 -
#51
Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.
Ensemble trois pièces en régule. Pendule de cheminée à décor d'un paysan flanqué d'un mineur et d'un ouvrier. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120/160 -
#150
Een 18 K geelgouden armband met gegraveerde sterren en ingelegd met geometrische motieven van 18 K witgoud.
Un bracelet en or jaune 18 carats avec étoiles gravées et incrusté de motifs géométriques en or blanc 18 carats.No longer availableDim. 95,35 gEstimate: € 3000/3400 -
#243
Een paar kleine cassolettes van beige marmer met verguld bronzen monturen.
Paire de petites cassolettes en marbre beige et montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 100/180 -
#195
Een grote Marie-Thérèseluchter met achttien lichtpunten in drie rijen en versierd met kristallen pendeloques.
Grand lustre Marie-Thérèse à dix-huit lumières en trois rangés, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200/300 -
#73
Een aardewerken schotel met blauw op wit decor van een bloemenmand in het plat. XVIIIe eeuw. Bijgevoegd een aardewerken vaas met blauw op wit Chinees decor. gat in de bodem en randschade.
Plat en faïence à décor bleu sur blanc d'un panier fleuri au centre. XVIIIème siècle. Inclus un vase en faïence à décor chinois bleu sur blanc. trou dans le fond et bord endommagé.No longer availableDim. Ø: 31 cm h: 28 cmEstimate: € 80/100 -
#581
“Een hoofd van meerkleurig Muranoglas.
« Une tête de verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 85/100 -
#228
Een onyxen asbak met twee gepolychromeerd bronzen bulldogs.
Un cendrier en onyx avec deux bouledogues en bronze polychrome.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 160/200 -
#426
Een antiek handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis de laine turc antique noué à la main.No longer availableDim. 410 x 170 cmEstimate: € 120/160 -
#71Floreat Alpaka
Een vierdelig koffie- en theestel van alpaca op dienblad. Deksel van de suikerpot niet origineel.
Un service à thé et café de quatre pièces en alpaca sur un plateau. Le couvercle du sucrier n'est pas d'origine.No longer availableDim. h: 13 - 28 cmEstimate: € 80/100