Other lots in this auction
-
#398Een haardscherm van koper en gietijzer.
Un pare-feu en cuivre et fonte.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#791Royal CopenhagenLot van 4 borden van porselein, onderaan gemerkt: een kerstbord jubileum 1908-1983. Een jubileumbord Kongeliche Grønlandske Handel 1774-1974. Een polychroom bord met een operagebouw. Een polychroom bord met vlinders.
Un lot de quatre assiettes en porcelaine, marque sous la base. Comprenant une assiette de jubilé de Noël 1908 -1983, une assiette Kongeliche Grønlandske Handel 1774 - 1974, une assiette polychrome avec décor d’un opéra et une assiette polychrome avec décor de papillons.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#138“Leeuwin”. Een beeld van donker gepatineerd brons op arduinen sokkel naar een werk van Barye.
”Lionne”. Une statue en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre par Barye.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#134Haes“Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
”Forêt de hêtres”. Huile sur toile. Signée et datée ‘57.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#56Een eikenhouten dagobertstoel met opengewerkte rug en met twee hoofdjes.
Une chaise Dagobert au dos ajouré et deux petites têtes.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#101Een paar zilveren kandelaars met getorste ribben. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en argent aux côtes torsadées. Début XIXème siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 400 / 600 -
#456Een handgeknoopt Perzisch karpet met een decor van vogels en bloemen. Slijtage.
Un tapis persan nouée main, décor de fleurs et d’oiseaux. Usures.No longer availableDim. 180 x 120 cmEstimate: € 50 / 80 -
#512“Het meisje en de os”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Béla Kàdàr. Kleine beschadiging.
”La fille et le boeuf”. Huile sur toile. Dédicace au dos à Béla Kàdàr. Petit dégât.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 250 / 300 -
#699Drie kaders met reproducties van oude gravures met bloemenvazen.
Trois cadres, des reproductions d’anciennes gravures de vases fleuris.No longer availableDim. 61 x 87 cmEstimate: € 30 / 50 -
#771Een Madonna en Kind van monochroom porselein, gemerkt M.I. Hummel en twee kleine beeldjes met een apocrief Meissen merk onderaan.
Une Vierge à l’Enfant en porcelaine monochrome, marqué M.I. Hummel et deux petites statues avec une marque apocryphe Meissen sous la base.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#337KaiserTwee windhonden en een moeder met kind van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt. Het tweede op houten voetstukje.
Deux lévriers et une mère et son enfant.No longer availableDim. h: 14 & 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#694Karel Jongelinghs“Wandelaars op het platteland”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Promeneurs dans la campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 79 cmEstimate: € 200 / 240

