Other lots in this auction
-
#197
Een paar bronzen vergulde kandelaars in Empirestijl, gedragen door bronzen vrouwen.
Une paire de candélabres en bronze doré, style Empire, portés par des femmes en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 700/800 -
#72Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
“Vlucht naar Egypte”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fuite vers l’Egypte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 200/300 -
#288
Een tabaksdoos van messing en koper met een gegraveerd decor. Omstreeks 1800.
Une boîte à tabac en laiton et cuivre au décor gravé. +- 1800.No longer availableDim. l: 15 cmEstimate: € 40/50 -
#329Vlaamse School
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 80/100 -
#52E. Libeer
“Stilleven met sinaasappelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1937.
”Nature morte, oranges”. Huile sur panneau. Signé et daté 1937.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 60/80 -
#190
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’une perle.No longer availableDim. 5,38 gEstimate: € 450/550 -
#758
Een lamp van geslepen kleurloos en rookbruin kristal met verguld decor.
Une lampe en cristal taillé incolore et brun fumé, décor doré.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/150 -
#111A. Collard
“Zittende dame”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
”Dame assise”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50/80 -
#543
“Cleopatra met luipaard”. Een licht erotisch bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Cesaro.
”Cléopatra et léopard”. Un bronze légèrement érotique sur socle en pierre de taille, d’après une oeuvre par Cesaro.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 180/220 -
#515
Een goud gepatineerde metalen luchter met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.
Un lustre en métal doré à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#413Val St-Lambert
Een vaasje in wit en rood glas. Gemerkt.
Un petit vase en verre rouge et blanc. Marqué.No longer availableDim. h: 20cmEstimate: € 22/26 -
#10
Twee trouwringen van 18 karaats geel goud en twee andere, één met rubber.
Deux alliances en or jaune 18 ct, ainsi que deux autres dont une alliance avec du caoutchouc.No longer availableDim. 7,29 gEstimate: € 100/150