Other lots in this auction
-
#758Een theepot van Chinees porselein.
Théière en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#506Fiam, ItalyBijzettafeltje van plexi en glas. Op wieltjes.
Une petite table en plexi et verre.No longer availableDim. 84 x 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#669Frans RondaPeriod: 1899 - 1976“Landschap met huizen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Maisons dans un paysage”. Huyile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#780Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 60 / 100 -
#72Bernard De MaerePeriod: 1887 - 1954“Zicht op de Royerssluis te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1944. Met opdracht.
“Vue de l’Ecluse Royers à Anvers”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1944. Avec dédicace.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#380Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale amethist van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une améthyste centrale de ± 2 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#815Een grote metalen kandelaar in renaissancestijl, gemonteerd als kamerlamp.
Un grand candélabre en métal, style Renaissance, monté en lampe.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 30 / 50 -
#302Twee miniaturen op ivoor. “Sint-Jozef en Christus” (Ø 5,5 cm) en “Maria, Jezus en Sint-Jan” (8 x 6 cm ovaal).
Deux miniatures en ivoire. “Saint-Joseph et Christ”. (Ø 5,5 cm) et “Marie, Jésus et Saint-Jean” (8 x 6 cm ovale).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#452Een gepolychromeerd houten kruisbeeld met gipsen corpus. (Christus beschadigd)
Crucifix en bois polychrome avec Corpus en plâtre (dégâts).No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#9“Pont St. Michel te Parijs”; “Zicht op Amsterdam” & “Grote markt te Danzig”. Drie ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures, waarbij de eerste twee van Daumont en de laatste van Leizel.
“Pont St-Michel à Paris”, “Vue d’Amsterdam” et “Grand place à Danzig”. Trois gravures colorées du XVIIIe siècle, dont les premières par Daumon, la dernière par Leizel.No longer availableDim. 26 x 40 cmEstimate: € 300 / 350 -
#477Porcelaine de ParisDrie kleine platte borden, twee grote platte borden, twee diepe borden, twee koppen met onderschoteltjes, twee kannetjes en een onderzetter van Frans porselein, versierd met een meerkleurig perzikendecor.
Trois petites assiettes plates, deux grandes assiettes plates, deux assiettes creuses, deux tasses et soucoupes, deux verseuses et un sous-plat en porcelaine française, décorés de pêches polychromes.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#650Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
Table ronde en chêne sur pied central aux patins croisés.No longer availableDim. Ø 125 cmEstimate: € 50 / 80

