Other lots in this auction
-
#615Goebel, Germany
Vijf grote kerststalbeelden van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 260A; 260O; 260G; 260B & 260N.
Cinq grandes figurines de crèche en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 260A ; 260° ; 260G ; 260B et 260N.No longer availableDim. h: 25,5 - 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#407
Een polychroom houten Afrikaans masker.
Un masque africain en bois polychrome.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#342
Een Duitse appelklok met handgeschilderde wijzerplaat.
Une horloge “pomme” allemande avec cadran peint à la main.No longer availableDim. H:75cmEstimate: € 60 / 100 -
#379
“Place Dauphine, Paris.” Olieverf op board. Draagt handtekening.
"Place Dauphine, Paris." Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#267Val Saint Lambert
Een lot geslepen en rood gedubbeld kristal, bestaande uit een bonbonnière en een grote en een kleine vaas. Allen gemerkt onderaan. De grootste vaas met beschadiging aan de rand.
Lot de cristal taillé et doublé rouge, composé d'une bonbonnière et d'un grand et d'un petit vase. Le tout marqué en bas. Le plus grand vase avec des éclats au bord.No longer availableDim. h: 7,5, 14 & 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#430
Een 18 K geelgouden ketting met 14 K geelgouden hanger bezet met één briljantje en één pareltje.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or jaune 14 carats serti d'un diamant taille brillant et d'une perle.No longer availableDim. 18 k 3,42 g 14 k 1,96 gEstimate: € 300 / 350 -
#640
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 330 / 380 -
#466Afghan
Wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis en laine à motif géométrique. Noué à la main.No longer availableDim. 350 x 215 cmEstimate: € 80 / 120 -
#411
Een olifant van deels gepolychromeerd Japans porselein met kleine jardinière op de rug. Gemerkt op de buik.
Un éléphant en porcelaine japonaise en partie polychrome avec une petite jardinière au dos. Marqué sur le ventre.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#643Goebel, Germany
“Ich spiel’ gern Ball”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 632. Exclusieve uitgave M.I. Hummelclub 1998/99
"Ich spiel'gern Ball". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 632. Édition exclusive M.I. Hummelclub 1998/99No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#45
Een siervaas met deksel van blauw en wit majolica, versierd met landschapsdecor. Onderaan gemerkt. Albisoal, Italië. Kleine restauratie aan het deksel.
Vase d'ornement à couvercle en majolique bleue et blanche, à décor de paysage. Marqué en bas. Albisoal, Italie. Petite restauration au couvercle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#539R. Martin
“Schuurtje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1938. Restauratie.
"Hangar". Huile sur toile. Signée et datée 1938. Restauration.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 80 / 120