Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Constantinopel”. Aquarel. Draagt een handtekening: Verschaffelt.

“Constantinopel”. Aquarel. Draagt een handtekening: Verschaffelt.

”Constantinople”. Une aquarelle. Porte une signature: Verschaffelt.
Dim. 43 x 29 cm
SKU: 2603190484.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #484
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #16

    Een antieke eikenhouten scribaan. Zonder sleutels.

    Un scriban antique en chêne. Sans clé.
    No longer available
    Dim. 30 x 7à x 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #743

    Een gepolychromeerd houten beeld in de vorm van een vrouwelijk varken op een krukje.

    Une statue en bois polychrome en forme de truie sur un tabouret.
    No longer available
    Dim. h: 128 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #426

    Een klein houten ladenkastje in Regencestijl met twee laden. Linker achterpoot beschadigd.

    Une petite armoire à tiroirs à deux tiroirs, style Régence. Pied gauche arrière endommagé.
    No longer available
    Dim. 68 x 54 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #486
    Gabbeh

    Een loper van rode wol.

    Un couloir en laine rouge.
    No longer available
    Dim. 255 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #423

    Een schouwversiering van Staffordshire-aardewerk met twee personages naast een klok.

    Une décoration de cheminée en faïence Staffordshire, deux personnages et une pendule.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #157
    Swarovski

    Een lot diertjes van geslepen kristal, bestaande uit een panda, een chimpansee, een vos, een muis, een slak en een olifant. We voegen er twee paddenstoeltjes aan toe.

    Lot d’animaux en cristal taillé comprenant un panda, un chimpanzé, un renard, un souris, un escargot et un éléphant. Nous ajoutons deux champignons.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 - 6 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #646

    Een Chinees wollen tapijt met bloemenmotieven. Twee beschadigingen van meubelpoten.

    Un tapis de Chine en laine, motifs de fleurs. Dégâts dus aux pieds de table.
    No longer available
    Dim. 405 x 302 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #534

    Een antieke Japanse netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een zittende man met theepot. Onderaan gesigneerd.

    Un netsuké japonais en ivoire sculpté d’un homme assis avec une théière. Signature à la base.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #536

    Wollen Perzisch tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 278 x 158 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #383
    Longwy, France

    Een aardewerken sierschotel met gegolfde rand en met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un plat en faïence, aile en vague et décor à fleurs polychrome. marque sous la base.
    No longer available
    Dim. 24 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #491

    Een koekoeksklok van een gepolychromeerd hout.

    Un coucou en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #732
    Jef Van Leemputten

    “Jachthond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Chien de chasse”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 36 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More