#664J. Roels“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#139André HalletPeriod: 1890-1959“Plattelandszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Paysage de campagne”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 120 / 160 -
#678Een verguld bronzen cartelklok in Lodewijk XV-stijl. Het werk op batterijen.
#131YashicaEen oude camera, model Mat 124 G. In lederen etui. Goede staat.
#275Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de 1,60 ct.No longer availableDim. 10,44 gEstimate: € 950 / 1100 -
#700Een gebeeldhouwde Chinese sokkel met roze marmeren blad.
#615Een communicanten missalenset in originele etui. XIXde eeuws, gelakt en bladgoud, en vergulde bladrand. Kleine schade aan de lak.
Un missel de communion dans étui d’origine. XIXème siècle, laqué et doré. Petit dégât à la laque.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#217“Apollo”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel.
#425Guy (?) Lemaire“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#474“Marine, Ibiza The Sea”.
”Marine, Ibiza The Sea”.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 300 / 400