Similar lots by type
-
#299
“La mode de la saison” Een reeks van vier lithografieën.
« La mode de la saison » Une série de quatre lithographies.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#169Albert ServaesPeriod: 1883 - 1966
“Personages in een interieur”. Een met aquarel geacentueerde houtskooltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1907.
« Des personnages dans un intérieur ». Un dessin au fusain rehaussé d'aquarelle sur papier. Signé et daté 1907.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 250/400 -
#282Jan Van BloppoelPeriod: 1920 - 1972
“Mannen op de markt”. Pastel en houtskool op papier. Gesigneerd.
"Les hommes du marché". Pastel et fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 16 cmEstimate: € 120/180 -
#404
“Abstract landschap.” Gemengde techniek op papier. Draagt monogram H.
"Paysage abstrait." Technique mixte sur papier. Porte le monogramme H.No longer availableDim. 8 x 17 cmEstimate: € 80/120 -
#304Jos De Swerts
“De Verloren Zoon”. Een gravure op papier. Gesigneerd en genummerd 69/100.
"Le Fils perdu". Une gravure sur papier. Signé et numéroté 69/100.No longer availableDim. 40 x 31 cmEstimate: € 25/35 -
#239Jos. De Swerts
“Biddend boerenkoppel op het veld”. Een grafiettekening op papier. Gesigneerd.
"Couple priant dans le champ". Un dessin au graphite sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#252Marthe De SpiegeleerPeriod: 1897 - 1991
“Moeder met dochter en kleindochter”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Mère avec sa fille et sa petite-fille". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#604Etienne Le ComptePeriod: 1931- 2010
“Kreeften”. Gouache op papier. Gesigneerd.
"Homards". Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 x 61 cmEstimate: € 85/100 -
#584Robert Van CauwenberghePeriod: 1905 - 1985
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op board. Gesigneerd en met dédicace aan Isidore Opsomer.
"Nu féminin". Technique mixte sur carton. Signé et dédicacé à Isidore Opsomer.No longer availableDim. 76 x 60 cmEstimate: € 75/100 -
#329Maurits LangaskensPeriod: 1884 - 1965
“Wederkomst”. Een gravure op papier. Gesigneerd.
"Deuxième venue". Une gravure sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 40 cmEstimate: € 45/60 -
#472Louis Paul BoonPeriod: 1912 - 1979
“Paar naakten”. Een kleurtekening. Gesigneerd, gedateerd mei ‘68 en vermelding “Vrij naar Beardsly”.
"Paire de nus". Un dessin en couleur. Signé, daté mai 68 et mention « Free to Beardsly ».No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 420/460 -
#292Jos De Swerts
“Bezoekers in de kunstzaal”. Een gravure op papier. Gesigneerd.
« Des visiteurs dans la salle d'art ». Une gravure sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 25 cmEstimate: € 35/45 -
#589Jan Van Saene
“Zie, iets nieuws ga ik maken...”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
"Tu vois, je vais faire quelque chose de nouveau...". Pastels sur papier. Signé et daté 1978.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 120/180 -
#224Joz. De Swerts
Een origineel ontwerp van een affiche voor de IJzerbedevaart uit 1936.
Une conception originale d'une affiche pour le IJzerbedevaart de 1936.No longer availableDim. 110 x 68 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#499
Een Centraal-Amerikaans reliëfscène van koper, messing en parelmoer.
Scène en relief en cuivre, laiton et nacre. Travail de l’Amérique Centrale.No longer availableDim. 132 x 122 cmEstimate: € 100/120 -
#3
Een lot munten waaronder drie van 250 frank. Boudewijn van 835 ‰ en één van 150 jaar onafhankelijkheid Belgie van 510 ‰. We voegen er een aantal Deutse marken en munten en postzegels uit de hele wereld aan toe.
Lot de pièces dont trois de 250 FB, Baudouin de 835‰ et une de 150 ans d’Indépendance de Belgique (510‰) Nous ajoutons des anciens Reichsmarken et des pièces courantes et des timbres de partout dans le monde.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#564Jan CobbaertPeriod: 1909-1995
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 1/2 buiten de plaat.
"Composition". Une lithographie. Signé et numéroté 1/2 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 27,5 x 25 cmEstimate: € 180/240 -
#82Dury
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme d'hiver". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#594Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Marine”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Marine". Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 100/150 -
#156
Een mahoniehouten eettafel.
Table à dîner en acajou.No longer availableDim. 200 x 100 cmEstimate: € 40/60 -
#666
Een gebeeldhouwd houten figuur. Aziatisch werk.
Un personnage en bois sculpté. Travail asiatique.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/60 -
#161Delvaux, Bruxelles
Een donkerbruin lederen handtas met lange schouderriem.
Un sac à main en cuir marron foncé avec une longue bandoulière.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 340/380 -
#434Ronald Brooks KitajPeriod: 1932 - 2007
“Bedroom”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 57/70 buiten de plaat.
"Chambre". Une lithographie. Signé et numéroté 57/70 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 68 x 94 cmEstimate: € 350/550 -
#72
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la rue". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#389
“Damesportret.” Olieverf op hout. Draagt monogram M.L. ‘Espagne’.
"Portrait de dame." Huile sur bois. Porte le monogramme ML 'Espagne'.No longer availableDim. 37 x 29 cmEstimate: € 500/700 -
#315Boch
Een klein art deco vaasje. Decor 5161. Onderaan gemerkt.
Un petit vase art déco. Décor 5161. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/45