Similar lots by type
-
#175“Portret van een kapitein”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw, toegeschreven aan Jan De Bray (1626 - 1697). Herdoekt.
“Portrait d’un capitaine”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Attribué à Jan de Bray (1626-1697). Retoilée.No longer availableDim. 103 x 81 cmEstimate: € 5000 / 8000 -
#484Eugène DemanePeriod: °1940“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Composition". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 250 / 300 -
#192A. De Smet“Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.
"Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Peinture endommagée dans le coin inférieur gauche.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#459Een handgeschilderde Balinese Pawukon-kalender op doek. Eerste helft XXe eeuw.
Un calendrier balinais Pawukon peint à la main sur toile. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 85x85cmEstimate: € 100 / 120 -
#289P. Mossay“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#539Cor Vrins“Compositie in groen en oranje”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso.
"Composition en vert et orange". Huile sur toile. Signée au verso.No longer availableDim. 70 x 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#449Dagmar Lampe“Zonder titel”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
"Sans titre". Technique mixte sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#184Marcel CockxPeriod: °1930“Personage bij woonwagens”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Personnage dans les caravanes". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 400 / 800 -
#542B. Thiteux“Compositie met poppenhoofden“. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"Composition avec des têtes de poupées". Technique mixte sur toile. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 160 cmEstimate: € 80 / 120 -
#252Marthe De SpiegeleerPeriod: 1897 - 1991“Moeder met dochter en kleindochter”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Mère avec sa fille et sa petite-fille". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#182Joz. De Swerts“Een zelfportret”. Olieverf op doek.
"Un autoportrait". Huile sur toile.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 45 / 70 -
#432“Abstracte compositie.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd ‘59.
"Composition abstraite." Huile sur toile. Signée illisiblement. Datée '59.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 200 / 300 -
#469Jean - Pol SoudanPeriod: °1953“Abstracte compositie”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Composition abstraite". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 99 x 101 cmEstimate: € 75 / 100 -
#115Nicolas Van den EedenPeriod: 1856 - 1918“Het gebed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 188 x 121 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#254Joz. De Swerts“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#529“Het schip van de Mogol”. Gouache op zijde. Noord India. Klein scheurtje bovenaan.
"Le navire du Mughal". Gouache sur soie. Inde du Nord. Petite déchirure en haut.No longer availableDim. 177 x 107 cmEstimate: € 100 / 120 -
#65Truus Gertrude ClaesPeriod: 1890 - 1954“Gitaarspeler”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Guitariste". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#189Jules De Cort“Boerenpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘J. De Cort’.
"Chevaux de la ferme". Huile sur toile. Signé 'J. Le Cort'.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#642Prakash“The green land”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978. Thanjavur, India.
"Le Pays Vert". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978. Thanjavur, Inde.No longer availableDim. 69 x 107 cmEstimate: € 60 / 80 -
#244Dominique Manesse“Vissersschuiten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32,5 x 44,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#444“Marine met boten”. Olieverf op paneel.
"Marine avec bateaux". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#284B. Bosschaert“Zicht op Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue d'Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#12E. Braconnier“Bomen bij een meertje”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Arbres au bord d'un lac. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 54x44cmEstimate: € 40 / 60 -
#194Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940“Schapen in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘San Remo 1883’. Herdoekt.
"Moutons dans l'étable". Huile sur toile. Signé et daté 'San Remo 1883'. Retoilée.No longer availableDim. 45x35cmEstimate: € 180 / 240
Other lots in this auction
-
#593Een paar siercoupes van rood gedubbeld glas met geslepen kleurloos decor van wijnranken. Enige randschade.
Une paire de coupes décoratives en verre doublé rouge à décor incolore taillé de vignes. Eclats au bord.No longer availableDim. h: 17 cm Ø: 19 cmEstimate: € 100 / 150 -
#362“Expressionistische personages.” Houtsnede op papier. Draagt monogram K.S.R.
"Personnages expressionnistes". Gravure sur bois sur papier. Porte le monogramme KSRNo longer availableDim. 24 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#669Een paar grote messingen ketels en een tijl.
Une paire de grandes bouilloires en laiton et un bassin.No longer availableDim. h: 47 cm & 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#524Een verguld messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met lauriertakken en een centrale glazen coupe.
Lustre en laiton doré à trois bras de lumière, décoré de branches de laurier et d'une coupe centrale en verre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#262F. Doorenbos“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
"Ferme". Huile sur toile. Signée et datée '75.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 70 / 100 -
#300TissotEen 18 K geelgouden herenhorloge met lederen polsarmband.
Une montre pour homme en or jaune 18 carats avec bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#546HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 375 x 305 cmEstimate: € 200 / 300 -
#456Een antiek handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un ancien tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 283 x 165 cmEstimate: € 80 / 100 -
#142Venckeleer“Stilleven met gladiolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
”Nature morte, glaïeuls”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 180 / 220 -
#695Een karafje van groen glas met zes bijpassende glaasjes. We voegen er zeven kleurloze borrelglaasjes, waaronder enkele van Elixir d’Anvers aan toe.
Une carafe en verre vert avec six verres assortis. Nous y ajoutons sept verres à liqueur incolores, dont certains d'Elixir d'Anvers.No longer availableDim. h: 29 cm - 8 cmEstimate: € 25 / 35 -
#320De Greef SwissEen dameshorloge met roestvrijstalen polsband.
Une montre pour femme avec bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#423Een Afrikaans houten beeldje met koperbeslag.
Une figurine africaine en bois avec garnitures en cuivre.No longer availableDim. l: 54 cmEstimate: € 40 / 50

