Other lots in this auction
-
#51
Drie factices, waarvan twee glazen: Yves Saint-Laurent Champagne (H. 17 cm) en Giò de Giorgio Armani (H. 28 cm) en een van plastic : Trésor de Lancôme (H. 14,5 cm). Die laatste zonder vloeistof.
Trois factices dont deux en verre: Yves Saint-Laurent Champagne (H. 17 cm) et Gio de Giorgio Armani (H. 28 cm), et une en plastique: Trésor de Lancôme (H. 14,5 cm). Ce dernier sans liquide.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50/70 -
#253
Kandelaartje met cloisonné. Russisch werk.
Un petit candélabre en cloisonné. Travail russe.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 25/35 -
#497
Een Afrikaanse man van ivoor.
Un homme en ivoire africaine.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 80/100 -
#17
Een paar messingen lampenvoeten in empirestijl.
Deux pieds de lampe en laiton, style Empire.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50/80 -
#149F. Joacim
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1938.
”Vue sur les Landes”. Huile sur toile. Signée et datée 1938.No longer availableDim. 80 x 115 cmEstimate: € 50/80 -
#279Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Kempische hoeve in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette des Landes en automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#625
Een halfronde klaptafel van gefineerd hout met tapse poten. Eerste helft XIXe eeuw.
Table à abattant en demi-lune en bois de placage. Pieds gaines. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. b: 114 cmEstimate: € 120/200 -
#377
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit vijf verschillende vazen, een dekseldoosje en een driedelig toiletstelletje.
Un lot de verre et cristal , comprenant cinq vases, une boîte à couvercle et un ensemble de toilette en trois pièces.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30/40 -
#688
Een oude pijp met zilveren monturen. Dekseltje manco.
Ancienne pipe aux montures en argent. Petit couvercle manque.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 25/35 -
#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Onze-Lieve-Vrouw, Lente” & “Rubens - Groenplaats Antwerpen”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
”La Sainte Vierge au printemps” & “Rubens - Groenplaats, Anvers”. Deux eaux-fortes. Tout deux signées hors planche.No longer availableDim. 17 x 9 & 19 x 12 cmEstimate: € 80/100 -
#160
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. en een centrale amethist van ± 4,93 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,53 ct et une améthyste centrale de ± 4,93 ct.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 1800/2000 -
#47
Een lot kristal, bestaande uit een geribde rode vaas van Val St. Lambert en twee grote en drie kleine gekleurde en geslepen glazen op voet.
Un lot de cristal, comprenant un vase rouge côtelé Val St. Lambert, deux grands et trois petits vases de couleur taillé sur pied.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80/100