Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Conversatie op het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Henri Houben
Period: Antwerpen 1858-1931

“Conversatie op het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

“Conversation dans les champs”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 53 x 66 cm
SKU: 0602180214.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 6 February 2018 19:00
Catalogue #214
Estimate: € 800 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #892
    Rik Verheyden

    “Non aan een kerkingang”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.

    ”Une nonne à l’entrée de l'Église.” Huile sur toile. Signée et datée 1931.
    No longer available
    Dim. 59 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #984
    Jaak Van den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. gesigneerd.

    ”Vue sur la fagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 44 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #632

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw, naar de XVIIe eeuw.

    ”Nature morte, fleurs.” Huile sur toile. Ne porte pas de signature. XIXième siècle, d’après le XVIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #212
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme au bord de l’eau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 88 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #762
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging in het doek.

    ”Paysage à la ferme.” Huile sur toile. Signée. Petit dégât à la toile.
    No longer available
    Dim. 60 x 120 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #662
    Omer Coppens
    Period: 1864-1926

    “Besneeuwd straatje bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘23. Beschadiging bovenaan.

    ”Une ruelle enneigée nocturne.” Huile sur toile. Signée et datée ‘23.
    No longer available
    Dim. 65 x 55 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #859
    G. Heirbaut

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur le port.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #982
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “De misdienaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Acolyte.” Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 33 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #684
    S. Dewael

    “Joies d’été”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Joies d’été.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #689

    “Indisch koppel”. Paar gouaches op doek. Modern werk.

    “Couple indien”. Paire de gouaches sur tissu. Travail moderne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #209

    “Kerkinterieur”. Olieverf op paneel achter glas. Vlaamse school, XIXe eeuw.

    “Intérieur d’Eglise”. Huile sur panneau sous verre. Ecole flamand, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 79 x 65 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #554
    Alfred Jos Auguste Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Vieux Coin”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vieux Coin’. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #229
    Louis Van Engelen
    Period: 1856 - 1940

    “Zicht op de M‘Pozorivier in Congo”. Gesigneerd en gedateerd 7/1879.

    “Vue de la rivière M’Pozo au Congo”. Aquarelle. Signée et datée 7/1879.
    No longer available
    Dim. 11 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #232
    Prosper De Wit
    Period: 1862 - 1951

    “De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine schade bovenaan.

    “L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât vers le haut.
    No longer available
    Dim. 47 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #1009
    Schevelenbosch

    Een paar interieurscènes naar de XVIIIe eeuw. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    Deux scènes d’intérieur d’après le XVIIIième siècle. Huile sur toile. Signées.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #621
    Joseph De Meyer

    “De jacht van Diana”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1955.

    “La chasse de Diane”. Huile sur toile. Signée. Vers 1955.
    No longer available
    Dim. 120 x 160 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #759
    Robert Meyten

    “Surrealistisch landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.

    ”Paysage surréaliste et personnages.” Huile sur toile. Signée et datée 1964.
    No longer available
    Dim. 57 x 99 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #569
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #1032

    Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.

    Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.
    No longer available
    Dim. 93 x 39 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #989
    Edgard Farasyn
    Period: 1858-1938

    “Paardenkoets in de duinen bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Carrosse dans les dunes durant la nuit.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 35 x 56 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #652
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoeve in de zomer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Fermette durant l’été.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 88 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #854
    Louis Clesse
    Period: 1889 - 1961

    “Schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”La grange.” Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #644
    Trousselot

    “Kardinaal met papegaai”. Olieverf op schilderskarton. Gesigneerd.

    ”Cardinal et perroquet.” Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #744

    “Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.

    “Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 50 x 36 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #307

    Paar vergulde houten wandlichten met twee lichtpunten in Lodewijk XIV-stijl. Begin XXe eeuw.

    Paire d’appliques en bois doré à deux lumières de style Louis XIV. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #502
    Toyokuni II

    “Kabuki-acteur”. Houtsnede. Gesigneerd in de plaat.

    “Acteur du théâtre Kabuki”. Gravure sur bois. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 34 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #70

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met twee diamantjes en een saffier van ± 0,20 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de deux diamants et d’un saphir de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,20 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #960

    Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden en versierd met marqueterie.

    Une petite commode en bois de placage à deux tiroirs et décoration en marqueterie.
    No longer available
    Dim. 57 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #36

    Een grenenhouten nachtkastje met een deur onder een lade.

    Une table de nuit en pin avec une porte sous un tiroir.
    No longer available
    Dim. 86 x 37 x 45 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #360

    Een 18 karaats geel gouden veelkleurige ring bezet met diamanten, robijnen, saffier en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Bague en or jaune 18 ct multicolore sertie de diamants, de rubis, de saphirs et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 6,27 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #810

    Een gefineerd bijzettafeltje met tussenblad en versierd met marqueterie van bloemen.

    Une petite table ronde avec entretoise avec décor de fleurs en marqueterie.
    No longer available
    Dim. 71 x 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #886

    Een schommelpaard, bekleed met vacht. Jaren ‘60. Op wegklapbare wieltjes. Eén oog manco.

    Un cheval à bascule avec revêtement de pelage. Sur roulettes , un oeil est manquant.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #990
    Lafuente

    Een geelkoperen wandklok in barokke stijl.

    Horloge murale en cuivre jaune de style baroque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #392

    Zes glaasjes van rood glas met een gegraveerd decor.

    Six verres en verre rouge à décor gravé.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #397

    Twee designschalen van resp. rood en blauw glas in de stijl van Murano.

    Deux coupes modernes en verre rouge respectivement bleu dans le goût de Murano.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #949
    Totoya Hokkei
    Period: 1780-1850

    Surimono. “Houtvester”. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw.

    Surimono. “Le forestier”. Une gravure sur bois en couleurs. XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More