Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Coquille”. Een vintage vaas met roos wit in de massa. Met vervaagd label en onderaan gemerkt.
Paul Kedelv Flygsfors glassworks

“Coquille”. Een vintage vaas met roos wit in de massa. Met vervaagd label en onderaan gemerkt.

"Coquille". A vintage vase with rose white in the body. With faded label and marked at the bottom.
Dim. 30cm
SKU: 2609230097.
Categories: Design/vintage, Glas, Kristal, XXe eeuw.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #97
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #212
    Hubert De Vries
    Period: 1899-1979

    “Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Kermis" - A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #572

    Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.

    A vintage design table with chrome frame and fumé glass top.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 90cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1919. Craquellé en een kleine perforatie midden.

    "Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.
    No longer available
    Dim. 51 x 65cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #579

    Een rechthoekige hanglantaarn met zwart metalen frame en glazen wanden. Met gesculpteerde rozen ornamenten, glazen kristallen en 3 lichtpunten.

    A rectangular hanging lantern with black metal frame and glass walls. With sculpted rose ornaments, glass crystals and 3 light points.
    No longer available
    Dim. 70 x 37 x 37cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #400

    Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.

    A chandelier with five rings and six light points with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. Ø 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #698

    Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.

    A set of 2 concrete angels each on their concrete base.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #372

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “Huyghe”.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, possibly "Huyghe".
    No longer available
    Dim. 31 x 40cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #390

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #568

    Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.

    A round butler mirror with a gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. Ø64cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #360

    Een glazen luchter met 5 lichtpunten.

    Glass chandelier with five lights.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #553
    Vico Magistretti Artemide Milano

    Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.

    A Vintage Stadio 120 white dining table with 4 chairs, designed by Vico Magistretti for Artemide, 1971.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 82cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #584

    Een lot postzegels en dergelijke, bestaande uit: Davo album België (met enkele restanten van zegels) Davo album Nederland en Overzeerse gebieden (met restanten van zegels) Doos met Duitse briefomslagen (met inhoud) Doos met diversen (o.a. Oost-Duitse “Ehre” oorkonden) Insteekboek met variatie van postzegels/postzegelblaadjes/omslagen e.d. Insteekboek Frankrijk 1853-1970 (cataloguswaarde +/- €800) Insteekboek Roemenië, Hongarije, Polen Insteekboek Duitsland, G.H. Luxemburg, Engeland

    A lot of stamps and the like, consisting of: Davo album Belgium (with some remnants of stamps) Davo album Netherlands and Overseas Territories (with remnants of stamps). Box with German letter covers (with contents). Box with miscellaneous items (including East German “Ehre” certificates). Stockbook with variation of stamps/stamp leaves /covers, etc. Stockbook France 1853-1970 (catalog value +/- €800) Stockbook Romania, Hungary, Poland Stockbook Germany, GH Luxembourg, England.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #380

    Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.

    A chandelier with five rings and five light points with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. Ø 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #569

    Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.

    A round butler mirror with a gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. Ø64cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #211
    UCRA

    Een marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.

    A marble Art Deco mantel clock. Marked UCRA.
    No longer available
    Dim. 21 x 38 x 12cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #574
    Murano

    Een meerkleurig glazen Murano vaas.

    A multi-colored glass Murano vase.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #382

    ‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

    'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.
    No longer available
    Dim. h 19 x b 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #174
    Frans Van Tongerloo

    “Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.

    "Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.
    No longer available
    Dim. 45 x 64cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #209
    Frans Van Tongerloo

    “Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.

    "Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.
    No longer available
    Dim. 28 x 40cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #694
    Royal Boch

    Een beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.

    A fihurine by Royal Boch, 'Fast Affection Bear', design Rik Delrue, marked.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #370

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #374
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Apple still life”. A pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x 28cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #125
    Edmond Verstraeten

    “Bosrand bij herfst.” Olieverf op doek. Draagt monogram E.V. gedateerd 1930.

    "Bosrand in autumn." Oil on canvas. Monogrammed E.V. dated 1930.
    No longer available
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #50

    Twee 19de eeuwse zilveren en aan de achterkant 18 karaats geelgouden broches met klein Vlaamse harten bezet met diamanten oude slijp.

    Two 19th-century silver with the back 18ct golden brooches adorned with small Flemish hearts set with old-cut diamonds.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
  • #116
    Jan De Winne

    Een oude Vlaamse klok in perelarenhout, rijkelijk beschilderd met verschillende droogboeketten, met het kleurenpallet gebruikt in de overgang van niveaus. Met vermoedelijk 18de eeuwse klok, werkende staat, met vervangen voorplaat.

    An old Flemish clock in pear wood, richly painted with various dried bouquets, using a color palette typical of the transition between levels. Presumably from the 18th century, in working condition, with replaced front plate.
    No longer available
    Dim. h 244 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #195

    Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen.

    An oak wardrobe, 2-door with sculpted elements.
    No longer available
    Dim. 221 x 176 x 61cm
    Estimate: € 100 / 175
  • #597

    Een blauwe koersfiets, U.S. Scanini, 18-speed, framemaat 56.

    A blue racing bike, U.S. Scanini, 18-speed, frame size 56.
    No longer available
    Dim. 56
    Estimate: € 120 / 200
  • #435
    Shiraz

    Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.

    A hand-knotted Oriental wool runner.
    No longer available
    Dim. 350 x 135 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #27

    Een lot verzilverde voorwerpen. Een etui met 12 verzilverde oestervorken. 6 vorkjes, een Turks spiegeltje, een kleine bonbonière op voet. Een schaal in de vorm van een schelp. Een metalen tasje, en een sauskommetje. En een wierookbrandertje. En een pollepel. En een serveervork.

    A lot of silver-plated items. A case with 12 silver-plated oyster forks. 6 small forks, a Turkish mirror, a small bonbonniere on a base. A dish in the shape of a shell. A metal bag, and a sauce boat. And an incense burner. And a ladle. And a serving fork.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #329

    “Een kindje ten doop”. Een schilderij, olieverf op metaal. Onderaan gesigneerd.

    "A baby at baptism". A painting, oil on metal. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x 28cm
    Estimate: € 25 / 75
  • #306

    Een set van 3 Italiaanse bijzettafeltjes in plastic, groen en goudkleurig gepatineerd.

    A set of 3 Italian side tables in plastic, with a green and gold patina.
    No longer available
    Dim. 57 x 55 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #231

    Twee notenhouten tekenaarsmodellen, waarbij één in de vorm van een man en het andere in de vorm van een paard. Het paard zonder sokkel.

    Two walnut draughtsman's models, one in the shape of a man and the other in the shape of a horse. The horse is without a pedestal.
    No longer available
    Dim. H 38,5, L.37,5 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #450
    Clipper

    Een zakhorloge in geel goudplaqué, Swiss Made.

    A pocket watch in yellow gold-plated, Swiss Made.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #111
    Christofle

    Bestek van verzilverd metaal.

    Silver-plated metal cutlery.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More