#529Jaky Lefrançois
“Zittende vrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
#756
Een Kaukasisch wollen tapijt.
#569
“Dames in een interieur”. Olieverf op doek.
”Dames dans un intérieur”. Huile sur toile.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#559
“Bloesems”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
#772
“Frits van den Berghe”. Emile Langui. Ed. Mercatorfonds, 1968.
#373
Un service à couverts en métal argenté, comprenant fourchettes, couteaux, cuillères et cuillères à café, une louche, une cuillère à légumes et une fourchette à viande. Pour douze convives.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#39
#291
Een vol messingen tafelkandelaar in, gedragen door drie kariatiden. Ca. 1850.
#784
Een set van zeven groene mondgeblazen kristallen glazen.
Suite de sept verres en cristal soufflé à la bouche.No longer availableDim. h 10,5 cmEstimate: € 70 / 80 -
#154John De Mulder
“Het overleg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1950.
#762
#179Edward PortieljePeriod: 1861 - 1941
“Interieur”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Intérieur”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 34 x 41 cmEstimate: € 400 / 500