Similar lots by type
-
#324L. Van Langendonck
“Romantisch landschap met vier badende dames”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1877. Kleine beschadigingen.
“Paysage romantique aux quatre baigneuses”. Huile sur toile. Signée et datée 1877. Petits accidents.No longer availableDim. 80 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#592Adrian Serban - ChiraPeriod: °1958
“Obsessie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93.
“Obsession”. Huile sur toile. Signée et datée 1993.No longer availableDim. 135 x 150 cmEstimate: € 600/1000 -
#559B. De Bruyn
“Besneeuwd hoevelandschap bij schemering”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage enneige aux fermes au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 55/65 -
#159Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 24 cmEstimate: € 120/200 -
#332Dolf Van RoyPeriod: België 1858 - 1943
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 52 cmEstimate: € 80/120 -
#509Mangbetu Eres
“Jeune fille congolaise”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1954.
“Jeune fille congolaise”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1954.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#174Julien StappersPeriod: 1875 - 1960
“Frans dorpszichtje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village français”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 180/260 -
#149Alfred Schenk
“Schapen in de stal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons dans la bergerie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#519Youri DemeurePeriod: 1927 - 2003
“Materie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
“Matière”. Huile sur toile. Signée et datée ‘96.No longer availableDim. 75 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#292Lode BosmansPeriod: °1925
“Winters plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de campagne en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#579Renaat Ivens
“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 220/240 -
#222Karel De BauwPeriod: 1909 - 2002
“De banjospeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le joueur de banjo”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 420/460 -
#302Gevaert
“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine aux voiliers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 61 cmEstimate: € 60/100 -
#789Fre Steeman
“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#422
“Roeiboot voor een stad”. Olieverf op paneel.
“Chaloupe devant une ville”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 120/200 -
#189Adolphe KellerPeriod: 1880 - 1968
“St.-Tropez”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Saint-Tropez”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200/280 -
#604Adrian Serban - ChiraPeriod: °1958
“Abstracte mannen- en vrouwenfiguur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
“Homme et femme”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableDim. 121 x 121 cmEstimate: € 300/500 -
#512Rafael GorsenPeriod: °1942
“De tapijtenhandelaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Le marchand de tapis”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘84.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 25/35 -
#219Jan Van Baelen
“Schapen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moutons dans la bergerie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 650/700 -
#264
“Stadszicht”. Olieverf op paneel.
“Vue de ville”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#209Jan MaesPeriod: 1876 - 1974
“Terugkeer naar de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Retour à l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 85 cmEstimate: € 260/300 -
#262Van Lanotte (?)
“De smid”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le forgeron”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#229Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932
“Hoeve met kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ferme et poules”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 160/200 -
#524Anton HeyboerPeriod: 1924 - 2005
“Danseres”. Gemengde techniek op papier.
“Danseuse”. Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 39 x 36 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#374
Rechthoekige spiegel met gesculpteerde lijst.
Glace rectangulaire à cadre sculpté.No longer availableDim. 78 x 69 cmEstimate: € 50/80 -
#766
Een recente commode met drie laden in Lodewijk XV-inspiratie.
Commode récente ouvrant à trois tiroirs d’inspiration Louis XV.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 200/240 -
#78
Een paar borden van Straatsburgs aardewerk. XIXe eeuw.
Paire d’assiettes en faïence de Strasbourg. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 25a/40 -
#352Kurt Peiser
“Place de la Chapelle”. Ingekleurde ets. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 14/100.
“Place de la Chapelle”. Eau forte colorée. Signée hors planche et numérotée 14/100.No longer availableDim. 45 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#318
Een bronzen beeldje van verzilverd brons in de vorm van een schelp met daarop drie slakken. Omstreeks 1900.
Statuette en bronze argenté en forme d’une coquille surmontée de trois escargots. Vers 1900.No longer availableDim. b: 12 cmEstimate: € 60/80 -
#155
Een 18 karaats wit en rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct. en een roze kwarts cabochon van ± 16,67 ct.
Bague en or blanc et rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,52 ct et d’un cabochon de quartz rose de ± 16,67 ct.No longer availableDim. 9,53 gEstimate: € 1800/2000 -
#814
Een lot van zes keukenstoelen met rieten zit, waarbij telkens twee stuks rood, geel en groen gepatineerd.
Lot de six chaises de cuisine aux sièges en osier. Deux peintes rouge, deux jaune et deux verte.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#348
Een vaasvormige lampenvoet van albast.
Pied de lampe en forme de vasque en albâtre.No longer availableDim. 30 cmEstimate: € 50/80 -
#704Baudez
“Stilleven met planten en bloemen”. Olieverf op doek.
“Nature morte aux plantes et aux fleurs”. Huile sur toile.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#1Jema
Een gestileerde haan van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
Coq stylisé en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#401
Twee pauwen van meerkleurig glaspasta van Murano.
Deux paons en pâte de verre polychrome de Murano.No longer availableDim. h: 17 & 23 cmEstimate: € 40/50 -
#430
Een mahoniehouten bureaustoel. Lederen zit te vervangen.
Chaise de bureau en acajou. Cuir à remplacer.No longer availableEstimate: € 60/100