Coupe van polychroom porselein met bewogen rand en gelobde buik. Onderaan gemerkt.
Limoges, France

Une coupe en porcelaine polychrome à bord mouvementé et à panse lobée. Marque sous la base.
Dim. L. 28,5 cm
SKU: 0603180017.
Category: Uncategorized.
Auction day: 6 March 2018 19:00
Catalogue #17
Estimate: € 20 / 25

Other lots by Limoges, France

  • #331
    Limoges, France

    Een vaasje van meerkleurig porselein met een klassiek Grieks decor van danseressen en met een koperen montuur en voet. Gesigneerd “D’Aurys”.

    Un petit vase en porcelaine polychrome avec un décor classique grecque représentant des danseuses, sur pied et monture en cuivre. Signature: ‘D’Aurys’.
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #331
    Limoges, France

    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #331
    Limoges, France

    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #331
    Limoges, France

    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #331
    Limoges, France

    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #331
    Limoges, France

    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #331
    Limoges, France

    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #331
    Limoges, France

    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #331
    Limoges, France

    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #331
    Limoges, France

    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #331
    Limoges, France

    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #331
    Limoges, France

    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #331
    Limoges, France

    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00