Other lots in this auction
-
#484Een zwaan, een tempelleeuw en een kat van geglazuurd Chinees aardewerk.
Un cygne, un lion de temple et un chat en faïence chinoise à glaçure.No longer availableDim. l: 9 - 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#178Royal Dux“De druivenoogst”. Een beeld van gepolychromeerd porselein. Onderaan gemerkt.
”La récolte de raisin”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 400 / 600 -
#176Een gebeeldhouwd eikenhouten bureau met opzet in neogotische stijl. Onderaan drie laden en twee deuren, in het opzet een deurtje en twee laden. We voegen er een gebeeldhouwde stoel in barokke stijl aan toe.
Bureau en chêne de style gothique. Le bas à trois tiroirs en ceinture et à deux portes. Le dessus à deux tiroirs et une petite porte. Nous ajoutons une chaise en chêne sculpté dans le même genre.No longer availableDim. 140 x 142 x 70 cmEstimate: € 150 / 200 -
#68Royal DuxEen paar porseleinen siervaasjes, versierd met een Chinees koppel. Onderaan gemerkt.
Une paire de petits vases, décoration d’un couple chinois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#624Een gebeeldhouwd eikenhouten schouwspiegel in renaissancestijl, versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes.
Un miroir en chêne sculpté, style Renaissance, décorations de têtes de lions et têtes d’anges.No longer availableDim. 182 x 130 cmEstimate: € 200 / 220 -
#845Limoges, FranceEen porseleinen sierbord met een handgeschilderd decor en vergulde rand in Lodewijk XV-stijl. Onderaan gemerkt.
Une assiette de décoration en porcelaine à décor peint à la main et bord doré, style Louis XV. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#627Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#187“Leeuwinnen”. Een groep van zamak op een sokkel van grijsgeaderd zwartmarmer en albast. Tijdperk art deco.
”Lionnes”. Un groupe en régule sur socle en marbre noir veiné et albâtre. Période Art Déco.No longer availableDim. l: 84 cmEstimate: € 450 / 550 -
#414Alice RymowicPeriod: °1907“Stilleven met rozen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#199Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“Molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1887.
”Paysage et moulins”. Huile sur toile. Signée et daté 1887.No longer availableDim. 35 x 49 cmEstimate: € 240 / 400 -
#639Fernand LiénauxPeriod: 1897 - 1980“Zonnig herfstzicht te Bouillon”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘38.
“Automne doré à Bouillon”. Huile sur toile. Signée et datée 1938.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 200 / 240 -
#450Een 18 karaats geel goud gegraveerde zakhorloge met sleutel. (glas ontbreekt en letsel).
Un remontoir à clé en or jaune 18 ct gravé. (verre manquant et dégâts).No longer availableDim. bruto: 25,13 gEstimate: € 150 / 250

