#195
#838
#739
Een opklapbare bridgetafel met vilten speelblad.
#703
Twee ivoren netsukés. “Een landsman en een artiest”. Onderaan gemerkt.
#261
Une garniture de cheminée en bronze doré style Louis XV, comprenant une pendule et une paire de candélabres à quatre bras. Travail sur piles. Le verre du cadran est manquant.No longer availableDim. h: 48 & 53 cmEstimate: € 200/220 -
#174
#886
#182
“Romantisch landschap met personages, vee en een ruïne”
#695
Un petit meuble d’écriture en chêne à trois tiroirs en dessous. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 100/150 -
#35
Een 18 karaats geel goud gegraveerde fotohanger.
#753
Een bronzen kameel. Poten gerestaureerd.
#409
“Stadszicht”. Aquarel op papier. Begin XXe eeuw.
“Vue de ville”. Aquarelle sur papier. Début XXe siècle.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 120/200