Other lots by Utagawa
-
#184Toyokuni I UtagawaPeriod: 1769-1825
“Niban Goninzu Gyoretsu No Zu (Brandweer Parade)”. Een Japanse houtsnede op papier. Uitgever; Fijokaja Hikotard, eind 18e, begin 19e eeuw.
"Niban Goninzu Gyoretsu No Zu (Fire Brigade Parade)". A Japanese woodblock print on paper. Publisher: Fijokaja Hikotard, late 18th to early 19th century. -
#164Hirokage UtagawaPeriod: 1855-1865
“Soba noodles fall on Samurai’s head”, uit de reeks “Edo Meisho Doke Zukushi (Komische zichten uit de befaamde oorden van Edo)”. Een Japanse houtsnede op papier. Gesigneerd “Utagawa Hirokage” 1859, zegel “jaar van de geit 5, aratame”.
“Soba noodles fall on Samurai’s head”, from the series “Edo Meisho Doke Zukushi (Comic views from the famous places of Edo)”. A Japanese woodblock print on paper. Signed “Utagawa Hirokage” 1859, seal “year of the goat 5, aratame”. -
#154Hiroshige UtagawaPeriod: 1797-1858
“Gasten in het pension”, uit de reeks “Gojusan tsugi meisho no zue (zicht op de 53 stations langs de Tokaido)”. Een Japanse houtsnede op papier. Varia opschrift en zegels; Oban; Nishiki-e, gesigneerd; Hiroshige Hitsu, Uitgever; Tsutaya Kichizo, gedateerd; Aratame, Hare year, 7th month 1855.
"Guests at the inn," from the series "Gojusan tsugi meisho no zue (views of the 53 stations along the Tokaido)." A Japanese woodcut on paper. Various inscriptions and seals; Oban; Nishiki-e, signed; Hiroshige Hitsu, Publisher; Tsutaya Kichizo, dated; Aratame, Hare year, 7th month 1855.
Similar lots by type
-
#355
“Ghau”. Een verguld Tibetaanse reisaltaartje.
"Ghau." A gilded Tibetan portable altar. -
#232Jean OosterlynckPeriod: 1915 - 1996
“Le restaurant”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat.
"The restaurant", a color lithograph, signed outside the plate. -
#214
Een massief eikenhouten kist met gesculpteerde delen, 19e eeuws.
A solid oak chest with carved details, 19th century. -
#258
Een paar vintage Chinees porseleinen vazen met floraal decor en vergulde armen.
A pair of vintage Chinese porcelain vases with floral decoration and gilded handles. -
#15
Een armstoel in Louis XV stijl, verguld hout en gobelin bekleding.
An armchair in Louis XV style, gilded wood with Gobelin upholstery. -
#252
“Molenzicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, 19e eeuws, niet gesigneerd.
"Molenzicht" is a painting, oil on canvas in a gilded frame, from the 19th century, unsigned. -
#224Jean CarzouPeriod: 1907 - 2000
“La Fontaine Médieval”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 22/50.
"The Medieval Fountain," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 22/50. -
#179
“Edeldame met kamermeid”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, 19e eeuws, niet gesigneerd.
"Noble lady with chambermaid", a painting, oil on panel in gilded frame, 19th century, unsigned. -
#216
Een massief eikenhouten hoekkast met 4 deuren en besteklades binnenin. 19e eeuws.
A solid oak corner cabinet with 4 doors and cutlery drawers inside. 19th century. -
#177
Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
A solid oak chest of drawers with 3 drawers, 19th century. -
#234Patrick ConradPeriod: 1945 -
“The night is approaching with a sniff...”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 61/100.
"The night is approaching with a sniff...," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 61/100. -
#226
Een massief eikenhouten gesculpteerde pied-de-stalles, 19e eeuws.
A solid oak carved pied-de-stalles, 19th century. -
#253
Een grote Japans porseleinen dekselvaas met vogels en meerkleurig polychroom decor. Onderaan gemerkt.
A large Japanese porcelain lidded vase with bird and multi-color polychrome decor. Marked at the bottom. -
#262
Een paar grote vintage Chinees porseleinen vazen met theatraal decor en vergulde ornamenten. Op bijhorend houten sokkels.
A pair of large vintage Chinese porcelain vases with theatrical decoration and gilded ornaments. On accompanying wooden pedestals. -
#345
Een keramieken opium rookpotje.
A ceramic opium pipe bowl. -
#236
Een laat 19e eeuwse verstelbare staande spiegel.
A late 19th century adjustable free-standing mirror. -
#306
Een massief eikenhouten handgesculpteerde antieke koffer met smeedijzeren beslag.
A solid oak hand-carved antique trunk with wrought iron fittings. -
#206
Een 19e eeuwse linnenkast met 2 deuren en 2 laden, massief eikenhout.
A 19th-century linen cabinet with 2 doors and 2 drawers, made of solid oak wood. -
#239Pol MaraPeriod: 1920 - 1998
“Dame met pauwenveren”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 61/100.
"Lady with peacock feathers," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 61/100. -
#394Félix LabissePeriod: 1905 - 1982
“Gelaat”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 56/150.
"Face," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 56/150. -
#286
Een staande klok uit kerselaar hout met gesculpteerde delen.
A standing clock made of cherry wood with sculpted parts. -
#196
Een 19e eeuwse massief houten vitrinekast met 4 deuren en 1 lade, gesculpteerd ornament bovenaan.
A 19th-century solid wood display cabinet with 4 doors and 1 drawer, sculpted ornament on the top. -
#192Henri HoubenPeriod: Antwerpen 1858-1931
“Interieur met verliefd koppel”, een schilderij, olieverf op doek , gerestaureerd, gesigneerd H. Houben.
"Interior with a romantic couple", a painting, oil on canvas, restored, signed H. Houben. -
#268
Een paar grote vintage Chinees porseleinen vazen met figuratief decor en vergulde ornamenten. Op bijhorend houten sokkels.
A pair of large vintage Chinese porcelain vases with figurative decorations and gilded ornaments. On matching wooden pedestals.
Other lots in this auction
-
#10
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. -
#43Pierre d’AvsenPeriod: 1901-1990
Een vintage kristalglazen schaal met verzilverde voet. Onderaan gemerkt “P.D’AVESN made in France”.
A vintage crystal glass bowl with silver-plated base. Marked "P.D'AVESN made in France" at the bottom. -
#165
Een 18 kt geelgouden herenring bezet met een solitair van +- 1 ct.
An 18 kt yellow gold men's ring set with a solitaire diamond of approximately 1 ct. -
#308Bayko Plimpton Engineering Ltd.
“Bayko building set”. Een lot van 2 vintage modelbouwspeelgoed sets, pre-meccano, in originele doos.
"Bayko building set". A lot of 2 vintage pre-Meccano model building toy sets, in original box.Place a bid ›Estimate: € 100 / 200 -
#3Emirober
Een lot van 4 plastic Beatles, ca 1960 uit de reeks Beatlemania geproduceerd door Emirober.
A lot of 4 plastic Beatles figures, circa 1960 from the Beatlemania series produced by Emirober. -
#396
Een octagonaal massief houtgesculpteerd kastje met een decor van bloemen.
An octagonal solid wood sculpted cabinet with a floral decoration. -
#50
Een halssnoer met witte Barok parels.
A necklace with white Baroque pearls. -
#55
Een vintage Marokkaanse Koran doos. Uitgevoerd in koper met verzilverde details en been in het reliëf.
A vintage Moroccan Quran box. Made of copper with silver-plated details and bone in relief. -
#309
“Boslandschap met vergezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, 19e eeuw.
"Forest landscape with a view". A painting, oil on canvas, 19th century. -
#149Alfred OstPeriod: 1884-1945
“De doornenkroon”. Een schilderij, gemengde techniek op papier, onderaan gesigneerd.
"The Crown of Thorns". A painting, mixed media on paper, signed at the bottom. -
#219Adèle KoekkoekPeriod: 1838-1919
“Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.
“Woman by the hearth”. Oil on canvas. Signed. -
#363M. Vierstraete
“Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Vierstraete.
"Winter Landscape," a painting, oil on canvas, signed M. Vierstraete.