Other lots in this auction
-
#591Een Chinees juwelenkastje met vijf schuifjes, versierd met jade plaquettes en met messingen beslag.
Une boîte à bijoux chinoise à cinq coulisses ornée de plaques de jade et de ferrures en laiton.No longer availableDim. 16,5 x 27 x 14 cmEstimate: € 140 / 180 -
#39W. Geirnaert“Vrolijk gezelschap in een interieur”. Olieverf op paneel.
« Bonne compagnie dans un intérieur ». Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 100 / 140 -
#600Een art-nouveau luchtertje met drie lichtpunten.
Lustre Art Nouveau à trois points lumineux.No longer availableDim. H: 65cmEstimate: € 40 / 60 -
#402“Pijproker met strohoed”. Houtskool op papier. Zonder signatuur.
"Fumeur de pipe avec chapeau de paille". Fusain sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#333Een zamakken zeeleeuw tegen glazen ijsschots als schemerlampje. Glas beschadigd.
Une otarie en régule contre une banquise de verre en guise de lampe. Verre endommagé.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#352Een ongeglazuurde aardewerken jardinière.
Une jardinière en faïence non émaillée.No longer availableDim. Ø: 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#274“Bomen bij het water”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1924.
« Des arbres au bord de l'eau ». Huile sur toile. Signée et datée 1924 au verso.No longer availableDim. 40,5 cm x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 203 x 143 cmEstimate: € 80 / 100 -
#70Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale saffier van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'un saphir central de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,52 gEstimate: € 350 / 450 -
#213Christofle, France“Alexandre”. Een paar kandelaars van verzilverd metaal, bovenaan met gegivreerd blauw glas (H. 17 cm) en een soortgelijke kleinere (H. 7 cm). Gemerkt en in originele dozen.
"Alexandre". Une paire de bougeoirs en métal argenté, dessus en verre givré bleu (H. 17 cm) et un similaire plus petit (H. 7 cm). Marqués et dans les boîtes d'origine.No longer availableDim. H: 8-16cmEstimate: € 200 / 260 -
#470Een 18 K roze gouden ketting met hanger bezet met één diamant baguet van +- 0,22 ct.
Un collier avec pendentif en or rose 18 kt serti d'une baguette de +- 0,22 ct.No longer availableDim. 1,45 gEstimate: € 480 / 550 -
#463Maria Innocentia Hummel“Twee musicerende adventsengelen”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 172 en 173.
"Deux anges de l'Avent musiciens". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 172 et 173.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 60 / 80

