#214A. Kirchheim“Madonna met kind”. Een gipsen beeld. Tijdperk art deco.
#197Een bronzen beeld van een zittende olifant op een arduinen sokkel.
#557“Afrikaanse man”. Een beeld van gesculpteerd groen marmer. Zimbabwe.
#271Een bronzen olielamp in de vorm van een saterhoofd op een vogelpoot. XIXe eeuw.
Une lampe à huile en forme de tête de satire sur un pied d’oiseau. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#651Een zeshoekige bronzen hallantaarn met facetgeslepen glas.
#161Billes“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje afgebroken en beschadigd.
#157Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten kristallen pendeloques
#207“Vechtende hertenbokken”. Een beeld van groengepatineerd zamak op zwart marmeren sokkel.
#689“Mozart”. Een buste van groengepatineerd brons.
#233Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een adelaar op een rots.
#209“Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.
#775Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
#2Een lot beeldjes van brons en zamak. Twaalf stuks.
#203“Koppel”. Een modern bronsen beeld.
#398Een paar bronzen kandelaars. Tijdperk Napoleon III. Eén met manco’s.
Paire de candélabres en bronze. Epoque Napoléon III. L’un aux manquants.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 220
#386Een piëdestal van getorst hout.
Un piédestal en bois torsadé.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 40 / 50 -
#228Een stel smeedijzeren tuinmeubelen, wit gelakt. Vier stoelen en een vierkant tafeltje.
Un ensemble de jardin en fer forgé, laqué blanc comprenant une table carré et quatre chaises.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#733Een netsuke van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van een personage bij een boomstronk.
Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de tronc d’arbre et personnage.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#113Een siercoupe van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van bloemenranken en vlinders.
#474Andor KomivesPeriod: °1958“Adam & Eva” & “Traditionele carnavalsscène”. Een paar aquarellen op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd 1993 & 1990.
“Adam et Eve”. Aquarelle sur papier. Signées et datées 1990 et 1993.No longer availableDim. 39 x 34 & 43 x 34 cm cmEstimate: € 40 / 50 -
#771Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.
#779Een metalen hallantaarn, versierd met bloemen.
#754Een grenenhouten nachtkastje met een deur onder en lade.
#662Piens“De verboden lectuur.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1948.
“La lecture interdite”. Huile sur toile. Signée et datée 1948.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#772Een sac-à-perles luchter van kristal en koper.
Sac-à-perles en cristal et cuivre.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#774Een lot van twee hoekstoelen en een zitbankje van gedraaid hout met rieten zit.
Un lot de deux chaises de coin et un petit banc en bois tourné avec siège en osier.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#543Een staande Guan Yin van gesculpteerd natuursteen.
Une statue Guan Yin en pierre de taille sculptée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120