Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Cunnilingus”. Een groep van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Naar een werk van j. M. Drambeaux.
“Cunnilingus”. Een groep van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Naar een werk van j. M. Drambeaux.
“Cunnilingus”. Een groep van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Naar een werk van j. M. Drambeaux.

“Cunnilingus”. Een groep van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Jef Lambeaux.

“Cunnilingus”. Un groupe en bronze patiné brun sur socle en marbre noir. D’après une oeuvre de Jef Lambeaux.
Dim. l: 38 cm
SKU: 2706170127.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 27 June 2017 19:00
Catalogue #127
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #214
    A. Kirchheim

    “Madonna met kind”. Een gipsen beeld. Tijdperk art deco.

    “Vierge à l’Enfant”. Une statue en plâtre. Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #197

    Een bronzen beeld van een zittende olifant op een arduinen sokkel.

    Une statue en bronze sur socle en pierre de taille représentant un éléphant assis.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #221

    Een engelenhoofdje van gepatineerd hout. Eind XVIIIe eeuw.

    Une tête d’ange en bois patiné. Fin XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 20°0 / 220
  • #557

    “Afrikaanse man”. Een beeld van gesculpteerd groen marmer. Zimbabwe.

    “Homme africain”. Une statue en marbre vert. Zimbabwe.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #223

    “Badend naakt”. Een bronzen tuinbeeld. We voegen er een gietijzeren staander aan toe.

    “Nu baignant”. Une statue de jardin en bronze. Nous ajoutons un support en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 119 cm (beeld)
    Estimate: € 400 / 600
  • #271

    Een bronzen olielamp in de vorm van een saterhoofd op een vogelpoot. XIXe eeuw.

    Une lampe à huile en forme de tête de satire sur un pied d’oiseau. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #651

    Een zeshoekige bronzen hallantaarn met facetgeslepen glas.

    Une lanterne de vestibule avec verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #710

    Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.

    Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.
    No longer available
    Dim. b: 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #161
    Billes

    “Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje afgebroken en beschadigd.

    “Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière a subie quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #211

    “Classicistische vrouwenfiguur”. Een beeld van grijs marmer en albast. Beschadiging aan de rechterhand. XIXe eeuw.

    “Figure de femme classique”. Une statue en marbre gris et albâtre. Dégâts à la main gauche. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #658

    “Cinemaploeg”. Een lot van drie beeldjes van gepolychromeerd hout. Afrikaans werk.

    “Equipe de cinéma”. Un lot de trois statues en bois polychrome. Travail africain.
    No longer available
    Dim. h: 30 - 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #157

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten kristallen pendeloques

    Une paire de girandoles à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #207

    “Vechtende hertenbokken”. Een beeld van groengepatineerd zamak op zwart marmeren sokkel.

    “Cerfs en combat”. Une statue en régule verte patinée sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. l: 75 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #198

    Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti.

    Deux chandeliers en laiton et bronze patiné avec trois points lumineux en forme de vigne, portés par des putti.
    No longer available
    Dim. h; 61 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #689

    “Mozart”. Een buste van groengepatineerd brons.

    “Mozart”. Un buste en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #233

    Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een adelaar op een rots.

    Une statue de jardin représentant un aigle sur un rocher.
    No longer available
    Dim. h: 106 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #209

    “Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.

    “Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #9

    Een siervaasje van rood en verguld porselein en brons, gemonteerd als lamp.

    Un petit vase en porcelaine rouge et dorure, montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h; 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #775

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #2

    Een lot beeldjes van brons en zamak. Twaalf stuks.

    Un lot de douze statues en bronze et régule.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #653

    Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een hermefiguur (gemonteerd als lamp), en Madonna met kind (arm en voet manco) en een buste van Sint Jacob.

    Un lot de gravures sur bois, comprenant une figure de Herme montée en lampe, Vierge à l’Enfant ( bras et pied manquent) et un buste de Saint Jacob.
    No longer available
    Dim. h: 33, 34 & 40 cm
    Estimate: € 6 / 70
  • #382

    Een lot van zes bronzen vijzels in verschillende uitvoeringen. Met stampers.

    Un lot de six mortiers avec pilons différents.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #203

    “Koppel”. Een modern bronsen beeld.

    “Couple”. Une statue moderne en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 360 / 420
  • #398

    Een paar bronzen kandelaars. Tijdperk Napoleon III. Eén met manco’s.

    Paire de candélabres en bronze. Epoque Napoléon III. L’un aux manquants.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 220

Other lots in this auction

  • #386

    Een piëdestal van getorst hout.

    Un piédestal en bois torsadé.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #228

    Een stel smeedijzeren tuinmeubelen, wit gelakt. Vier stoelen en een vierkant tafeltje.

    Un ensemble de jardin en fer forgé, laqué blanc comprenant une table carré et quatre chaises.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #733

    Een netsuke van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van een personage bij een boomstronk.

    Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de tronc d’arbre et personnage.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #113

    Een siercoupe van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van bloemenranken en vlinders.

    Une coupe en faïence polychrome, décor de papillons et fleurs.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #474
    Andor Komives
    Period: °1958

    “Adam & Eva” & “Traditionele carnavalsscène”. Een paar aquarellen op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd 1993 & 1990.

    “Adam et Eve”. Aquarelle sur papier. Signées et datées 1990 et 1993.
    No longer available
    Dim. 39 x 34 & 43 x 34 cm cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #771

    Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.

    Grande poupée ancienne aux tête et mains en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #779

    Een metalen hallantaarn, versierd met bloemen.

    Une lanterne de vestibule, décoration fleurie.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #754

    Een grenenhouten nachtkastje met een deur onder en lade.

    Une table de nuit en pin avec une porte et un tiroir.
    No longer available
    Dim. 86 x 37 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #662
    Piens

    “De verboden lectuur.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1948.

    “La lecture interdite”. Huile sur toile. Signée et datée 1948.
    No longer available
    Dim. 34 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #772

    Een sac-à-perles luchter van kristal en koper.

    Sac-à-perles en cristal et cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #774

    Een lot van twee hoekstoelen en een zitbankje van gedraaid hout met rieten zit.

    Un lot de deux chaises de coin et un petit banc en bois tourné avec siège en osier.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #543

    Een staande Guan Yin van gesculpteerd natuursteen.

    Une statue Guan Yin en pierre de taille sculptée.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More