Similar lots by type
-
#710
Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.
Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 120/200 -
#398
Een paar bronzen kandelaars. Tijdperk Napoleon III. Eén met manco’s.
Paire de candélabres en bronze. Epoque Napoléon III. L’un aux manquants.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/220 -
#9
Een siervaasje van rood en verguld porselein en brons, gemonteerd als lamp.
Un petit vase en porcelaine rouge et dorure, montée en lampe.No longer availableDim. h; 22 cmEstimate: € 25/35 -
#214A. Kirchheim
“Madonna met kind”. Een gipsen beeld. Tijdperk art deco.
“Vierge à l’Enfant”. Une statue en plâtre. Art Déco.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40/45 -
#382
Een lot van zes bronzen vijzels in verschillende uitvoeringen. Met stampers.
Un lot de six mortiers avec pilons différents.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#197
Een bronzen beeld van een zittende olifant op een arduinen sokkel.
Une statue en bronze sur socle en pierre de taille représentant un éléphant assis.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 360/400 -
#161Billes
“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje afgebroken en beschadigd.
“Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière a subie quelques dégâts.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#157
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten kristallen pendeloques
Une paire de girandoles à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 200/220 -
#233
Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een adelaar op een rots.
Une statue de jardin représentant un aigle sur un rocher.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 500/800 -
#203
“Koppel”. Een modern bronsen beeld.
“Couple”. Une statue moderne en bronze.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 360/420 -
#658
“Cinemaploeg”. Een lot van drie beeldjes van gepolychromeerd hout. Afrikaans werk.
“Equipe de cinéma”. Un lot de trois statues en bois polychrome. Travail africain.No longer availableDim. h: 30 - 35 cmEstimate: € 40/60 -
#557
“Afrikaanse man”. Een beeld van gesculpteerd groen marmer. Zimbabwe.
“Homme africain”. Une statue en marbre vert. Zimbabwe.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 300/500 -
#271
Een bronzen olielamp in de vorm van een saterhoofd op een vogelpoot. XIXe eeuw.
Une lampe à huile en forme de tête de satire sur un pied d’oiseau. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/150 -
#211
“Classicistische vrouwenfiguur”. Een beeld van grijs marmer en albast. Beschadiging aan de rechterhand. XIXe eeuw.
“Figure de femme classique”. Une statue en marbre gris et albâtre. Dégâts à la main gauche. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 300/400 -
#223
“Badend naakt”. Een bronzen tuinbeeld. We voegen er een gietijzeren staander aan toe.
“Nu baignant”. Une statue de jardin en bronze. Nous ajoutons un support en fer forgé.No longer availableDim. h: 119 cm (beeld)Estimate: € 400/600 -
#2
Een lot beeldjes van brons en zamak. Twaalf stuks.
Un lot de douze statues en bronze et régule.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#198
Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti.
Deux chandeliers en laiton et bronze patiné avec trois points lumineux en forme de vigne, portés par des putti.No longer availableDim. h; 61 cmEstimate: € 1000/1200 -
#689
“Mozart”. Een buste van groengepatineerd brons.
“Mozart”. Un buste en bronze patiné.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60/100 -
#653
Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een hermefiguur (gemonteerd als lamp), en Madonna met kind (arm en voet manco) en een buste van Sint Jacob.
Un lot de gravures sur bois, comprenant une figure de Herme montée en lampe, Vierge à l’Enfant ( bras et pied manquent) et un buste de Saint Jacob.No longer availableDim. h: 33, 34 & 40 cmEstimate: € 6/70 -
#221
Een engelenhoofdje van gepatineerd hout. Eind XVIIIe eeuw.
Une tête d’ange en bois patiné. Fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 20°0/220 -
#207
“Vechtende hertenbokken”. Een beeld van groengepatineerd zamak op zwart marmeren sokkel.
“Cerfs en combat”. Une statue en régule verte patinée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 160/180 -
#775
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#209
“Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.
“Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 3000/3200 -
#651
Een zeshoekige bronzen hallantaarn met facetgeslepen glas.
Une lanterne de vestibule avec verre taillé.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 160/200
Other lots in this auction
-
#213
Een schedel van een een kafferbuffel op houten wandplank.
Un crâne de buffle d’Afrique sur une planche murale en bois.No longer availableDim. b: 92 cmEstimate: € 260/300 -
#603
Een oryxgewei.
Ramure d’oryx.No longer availableDim. L. 104 cmEstimate: € 200/240 -
#250
Een 18 karaats wit en geel gouden slavenarmband bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 6,50 ct. en een fancy diamand van ± 0,50 ct.
Bracelet d’esclave en or blanc et jaune 18 ct serti de brillants et de baguettes ayant un poids total de ± 6,50 ct et d’un fancy diamond de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 49,22 gEstimate: € 5500/6500 -
#772
Een sac-à-perles luchter van kristal en koper.
Sac-à-perles en cristal et cuivre.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#721
Twee verschillende olielampen met groen glazen reservoir, waarvan één op onyxen voet en een versierd met een bronzen meisje.
Deux lampes à huile aux réservoirs en verre vert, l’une sur colonnette en onyx, l’autre portée par une fillette en bronze.No longer availableDim. h: 41 & 60 cmEstimate: € 40/60 -
#184Hilaire BalsPeriod: °1940
“Neerhofdieren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Animaux de basse-cour”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 650/1000 -
#737Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “De Zwarte Madam”. Rode Reeks. Eerste uitgave, 1949. Slijtage, blok gelost maar compleet. Rug open.
Suske en Wiske. “De Zwarte Madam”. Série Rouge. Première édition, 1949. Usure, mais complet. Dos ouvert.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#272Roger Hebbelinck
“Winters Leiezicht”. Een kleurenets naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 229/350 buiten de plaat.
“Vue hivernale de la Lys”. Une eau-forte d’après une oeuvre de Albert Saverys. Signée et numérotée 229/350 hors planche.No longer availableDim. 48,5 x 63,5 cmEstimate: € 100/120 -
#372
Een glazenservies van kleurloos kristal met een geslepen decor van planten, bestaande uit 22 wijnglazen en 16 borrelglaasjes. We voegen er 11 tumblerglazen met een geslepen decor van wild aan toe.
Un service de verres en cristal incolore avec décor de plantes taillé , comprenant 22 verres à vin et 16 verres à goutte. Nous ajoutons 11 verres au décor taillé de gibier.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#92Leon Wuest
“Zicht op een kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur le canal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#80
Een halssnoer met bijpassende armband met parels van wit naar roze en tussenstukken van zwarte git en met zilveren sloten.
Collier et bracelet assorti aux perles blanches et roses en alternance avec des perles en jais, aux fermoirs en argent.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#277
3 DAVO albums met Belgische Postzegels (1960 - 1969), (1980-2002). We voegen er nog een ‘filatelieboek 1998’ van de Belgische post aan toe.
3 albums DAVO avec des timbres de la Poste Belge (1960 - 1969), (1980 - 2002). Nous ajoutons un livre sur les timbres de la Poste Belge 1998.No longer availableEstimate: € 60/80