#795Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
#425Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
#799Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
#783“Bacchus”. Een marmeren beeld.
#365Swatch IronyEen roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
#790Een paar wit marmeren tuinvazen.
#787Een sobere houten hallbank.
#285Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
#798Een paar natuurstenen honden.
#419Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
#765Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
#415Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
#764Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
#772Een gesculpteerde houten hangvitrine.
#635Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
#796Een beeld van een staande Boeddha.
#797Een paar stenen leeuwen.
#785“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
#800Een paar wit marmeren zuilen.
#571Een cachepot van Imariporselein. XIXe eeuw.
Cache-pot en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#700Lot van vijf diverse naïeve schilderijen en aquarels.
Lot de cinq tableaux et aquarelles naïfs.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#502Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Charmezangeres”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
#482Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#496Een mahoniehouten secretaire met klapblad. Onderaan twee deuren, boven het klapblad een lade. Marmeren blad. Einde XIXde eeuw.
Secrétaire à abattant en acajou. Le bas à deux portes, le haut à abattant et un tiroir. Tablette en marbre. Fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#362Lot van zes kleine landschappen, waarvan twee aquarels en vier paneeltjes.
Piédestal octogonal chinois en bois de fer sculpté. Tablette en marbre.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100 / 120 -
#115Dulcia AntimagneticEen 18 karaats geel gouden herenhorloge met rekbare polsband.
Montre homme en or jaune 18 ct. Bracelet rapporté.No longer availableDim. Bruto: 73,80 gEstimate: € 500 / 600 -
#689HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#79Frans De Bie“Stilleven vogels”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1896.
#1Een konijn van gebeeldhouwd en gepolijst steen. West-Afrika. Gesigneerd Edward.
Lapin en pierre sculptée et polie. Afrique Occidental. Signée Edward.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#359Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 159 x 96 cmEstimate: € 30 / 40