#276Een tafel van gebeeldhouwd eikenhout in ‘Tudorstijl’.
#372Een taartschep van zilver, Franse keuren voor 950 ‰ op het handvat, schep van verzilverd metaal. Makersmerk G.H. (Gustave Hauvy, 1907-1914). Evenals een suikertang van verzilverd metaal met makersmerk D.L.(?).
Une pelle à tarte en argent, poinçons françaises pour 950 ‰ sur le manche, la pelle est en métal argenté. Orfèvre G.H. (Gustave Hauvy, 1907-1914). Ainsi qu’une pince à sucre en métal argenté, orfèvrerie D.L.(?).draNo longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#323Lodewijk Van BoeckelEen smeedijzeren kruisbeeld, versierd met rozen en een losse rozentak. Beide gesigneerd.
Un crucifix en fonte au décor de roses et une branche de rosier détachée. Signés.No longer availableDim. h: 45 & 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#448Musicerende Bodhisatva van verguld brons. Thailand.
#40al&coTwee automatische roestvrij stalen horloges met lederen polsband.
#143DelvauxEen lederen handtas, model ‘le poirier’. Met stofhoes.
#312Louis RaemaekersPeriod: 1869 - 1956“Kanaaltje”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#131Kolompendule met getorste zuilen. XIXde eeuw.
Une pendule à colonnes torsadées. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 180 / 220