Other lots in this auction
-
#475Drie verschillende zilveren ringen en een broche bezet met fantasiestenen. We voegen er een 9 karaats geel gouden ring met een parel en markasiet en een fantasie ring en ketting en hanger van Lourdes aan toe.
Trois bagues en argent différentes et une broche sertie de pierres fantaisie. Nous ajoutons une bague en or jaune 9 carats avec une perle et une marcassite et une bague fantaisie et une chaîne et un pendentif de Lourdes.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#698Twee verschillende grote glazen drageoirs.
Deux grands drageoirs en verre différents.No longer availableDim. h: 43 & 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#227Een Lodewijk XVI kolompendule van wit marmer en verguld brons. Met slinger en sleutel. Dekglaasje manco. Lichte schade aan de hoek links achter.
Une pendule à colonnes Louis XVI en marbre blanc et bronze doré. Avec manivelle et clé. Verre de protection manquant. Légers dégât au coin arrière gauche.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 450 / 550 -
#74R. Vermeylen“Op de Soeteweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1955.
Op de Soeteweg . Huile sur panneau. Signé et daté 1955 au dos.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#148Een ovale dekselterrine op bijpassende onderschaal van Limogesporselein, versierd met een handgeschilderd decor door Le Tallec à Paris.
Une soupière ovale avec couvercle sur un plat assorti en porcelaine de Limoges, décorée d'un décor peint à la main par Le Tallec à Paris.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 300 / 320 -
#98“Moeder en kind”. Een bronzen beeldje op marmeren sokkel.
Mère et enfant . Une statuette en bronze sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 70 / 80 -
#46Een oude hutkoffer. Slot verwijderd. In goede staat.
Un vieux coffre. Serrure enlevée. En bon état.No longer availableDim. 33 x 78 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#457Vier handschoenvormen van verzinkt koper.
Quatre moules à gants en cuivre galvanisé.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#684“Vlakkencompositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening achteraan “Crippa 70”.
Composition de surface . Huile sur toile. Signature d'ours au dos Crippa 70 .No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#161“Danseres”. Een bronzen beeld op sokkel van meersoortig marmer. Naar een werk van Chiparus.
Danceuse . Une sculpture en bronze sur un socle en marbre multicolore. D'après une œuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 180 / 200 -
#437Nao, Valencia“Jonge dames”. Een paar beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Beide gemerkt onderaan.
Jeunes femmes. Une paire de figurines en porcelaine espagnole multicolores. Toutes deux marquées en bas.No longer availableDim. h: 15 & 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#234Een verguld houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een vrouwenprofiel in reliëf.
Miroir en bois doré de style Louis XV, décoré d'un profil féminin en relief.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 180 / 200

