#53
Een lot tinnen voorwerpen.
A lot of pewter.No longer availableDim. 15kgEstimate: € 150 / 200 -
#655
Een massief eiken 19e eeuws boerentafeltje met 1 lade.
#396
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 138 x 230cmEstimate: € 100 / 150 -
#421
A Chinese bronze sculpted vase with chicken heads, birds, and flowers in relief.No longer availableDim. 39cmEstimate: € 75 / 125 -
#406
#532Van Schuylenbergh
“Abstracte compositie met vrouwenportret.” Acryl op papier. Gesigneerd.
#64Gustave HelinckPeriod: 1884 - 1954
“Begijnhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#49
‘Interieur’, een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek met de voorstelling van waarschijnlijk 2 x hetzelfde interieur, beide door dezelfde kunstenaar onduidelijk gesigneerd.
#678
Een grote decoratieve schelp met parelmoer in reliëf.
#485
Een massief eiken tafel, de verlengstukken ontbreken.
#318Spirou Hebdomadaire
#326
Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
An oak commode with three drawers. The top keyhole uncovered.No longer availableDim. 75 x 99 x 44cmEstimate: € 25 / 50