Other lots by Lynen
-
#344Amédée-Ernest LynenPeriod: 1852-1938“Binnenerf”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1925.
"Cour intérieure". Technique mixte sur papier. Signé et daté 1925.No longer availableDim. 14 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#649Amédée-Ernest LynenPeriod: 1852-1938“Achterkoer”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Arrière-cour". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#639Amédée-Ernest LynenPeriod: 1852-1938“Vrouw op het neerhof”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Femme dans la cour". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#267Val Saint LambertEen designvaas van gekleurd kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.
Un vase design en cristal coloré. Années 1950. Marqué.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#198Auguste De WeverPeriod: 1836 - 1910“Mephisto”. Een bronzen beeldje uit het verhaal van Faust. Op rood marmeren voetstuk.
"Méphisto". Une statuette en bronze de l'histoire de Faust. Sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#346Een houten laddertje.
Une échelle en bois.No longer availableDim. l: 138 cmEstimate: € 80 / 100 -
#133Een paar bronzen paarden. Naar P.J. Mène.
Une paire de chevaux. D’après PJ Mené.No longer availableDim. 31 x 34 x 15 cm & 31 x 36 x 16 cmEstimate: € 200 / 300 -
#495Een voorsnijvork en-mes van zilver en vermeil. 800‰ in originele doos. We voegen er een verzilverd metalen suikerstrooier aan toe.
Fourchette et couteau à découper en argent et vermeil. 800‰ en boîte d'origine. On y ajoute un sucrier en métal argenté.No longer availableDim. 159,30 gEstimate: € 80 / 120 -
#298Papeterie Bernaert, BruxellesEen gietijzeren boekenpers.
Presse à livres en fonte.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#562Een langwerpige spiegel met bovenaan een strikmotief en onderaan een kleine guirlande, deels verguld.
Un miroir allongé avec un motif d'arc en haut et une petite guirlande en bas, en partie doré.No longer availableDim. 135 x 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#180Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 3,67 gEstimate: € 500 / 600 -
#334Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Na de regen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 37/75 buiten de plaat.
"Après la pluie". Une gravure. Signé et numéroté 37/75 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 29,5 x 23 cmEstimate: € 40 / 45 -
#176Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe.
Une grande armoire à deux portes en chêne.No longer availableDim. 246x202x75cmEstimate: € 150 / 250 -
#227Een grote porseleinen dekselvaas met verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt met gekruiste degens.
Un grand vase à couvercle en porcelaine à décor floral doré. Marqué en bas avec des épées croisées.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 140 -
#419“Surrealistisch tafereel in de tuin”. Gemengde verftechniek op paneel. Draagt apocrief signatuur.
"Scène surréaliste dans le jardin". Technique de peinture mixte sur panneau. Porte une signature apocryphe.No longer availableDim. 49 x 61 cmEstimate: € 200 / 400

