Similar lots by type
-
#512Salvatore Fiume“Odalisk” & “La rosa”. Twee aquatinten. Beide gesigneerd buiten de plaat.
“Odalisque” & “la rosa”. Deux aquatintes. Toutes deux signées hors planche.No longer availableDim. 43,5 x 58,5 & 39 x 59,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#562CorneilleEen lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220 / 240 -
#539Armand Apol“Lentelandschap”. Een lithografie naar een werk van Piron. Gesigneerd en genummerd 23/250 buiten de plaat.
“Paysage de printemps”. Une lithographie d’après une oeuvre de Piron. Signée et numérotée 23/250 hors planche.No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 80 / 100 -
#689Armand Apol“Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Piron gedateerd 1940. Gesigneerd en genummerd 197/250 buiten de plaat.
“Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Piron datée 1940. Signée et numérotée 197/250 hors de la planche.No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#584Herman BroodPeriod: 1946 - 2001“Green head”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 64/150.
“Grean head”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 64/150.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 220 / 240 -
#309Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981“De naaister”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/15 buiten de plaat.
“La couturière”. Une eau-forte. Signée et numérotée 5/15 hors planche.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#344Een paar architecturale prenten. Tijdperk Empire.
Deux images architecturales. Epoque Empire.No longer availableDim. 30,5 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#684Armand Apol“Lentelandschap. Een lithografie naar een werk van Coppens. Gesigneerd en genummerd 98/250 buiten de plaat.
“Paysage de printemps”. Une lithographie d’après une oeuvre de Coppens. Signée et numérotée 98/250 hors planche.No longer availableDim. 48 x 56 cmEstimate: € 100 / 140 -
#274“Vision d’autrefois”. Een kleurenets. Onleesbaar gesigneerd buiten de plaat.
“Visions d’autrefois”. Une eau forte. Signature illisible hors planche.No longer availableDim. 45 x 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#472“Slang, kat en mens”. Een zeefdruk naar een werk van Corneille.
“Serpent, chat et homme”. Une sérigraphie d’après Corneille.No longer availableDim. 21,5 x 14,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#444Shibata Zeshin ?Period: 1807 - 1891Een oude Surimono. Met stempel.
Un vieux Surimono. Au cachet.No longer availableDim. 55 x 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#279“De voetzalving van Jezus”. Een XIXe eeuwse gravure. London.
“Onction de Jésus”. Une gravure du XIXième siècle. Londres.No longer availableDim. 62 x 83 cmEstimate: € 80 / 120 -
#242Jean LaudyPeriod: 1877 - 1956Een lithografie. Buiten de plaat gesigneerd.
Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 61 x 88 cmEstimate: € 200 / 300 -
#4“De kruisiging van Christus”. Een XVe eeuws incunabel.
“La Crucifixion du Christ”. Un incunable du XVième siècle.No longer availableDim. 9 x 7 cmEstimate: € 40 / 50 -
#490“De Vlaaikensgang”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 80/100 buiten de plaat.
“Vlaaikensgang”. Eau-forte. Signée et numérotée 80/100 hors planche.No longer availableDim. 59 x 47 cmEstimate: € 45 / 55 -
#272“La petite famille”. Een oude kleurengravure.
“La petite famille”. Une ancienne gravure colorée.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 25 / 40 -
#542CorneilleEen lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220 / 240 -
#532CorneilleEen lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée et datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220 / 260 -
#14Een kleine ets en een reproductie naar werken van Ensor. De eerste in de plaat gesigneerd en gedateerd ‘95.
Une petite eau-forte signée et datée ‘95 et une reproduction, tout deux d’après Ensor.No longer availableDim. 6 x 9 & 15 x 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#552CorneilleEen lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220 / 240 -
#12Een lot van zeven etsen. Ingelijst.
Un lot de six eaux-fortes. Encadrées.No longer availableEstimate: € 35 / 60 -
#574CorneilleEen lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220 / 240 -
#699Hiroshige“53 stations of the Tokaido road”. Prent No. 48, Seki. Een Japanse houtsnede. Eind jaren ‘30 van de XIXe eeuw. Gesigneerd.
“53 stations of the Tokaido road”. Image No. 48, Seki. Gravure sur bois japonaise. Fin des années ‘30. Signée.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#582Antoni ClavéPeriod: 1913 - 2005“Hommage aan Dürer”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 10/40.
“Hommage à Dürer”. Une lithographie. Signée et numérotée 10/40.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 260 / 280
Other lots in this auction
-
#680Een driedelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen.
Garniture de cheminée trois pièces en faïence bleue et blanche comprenant un vase couvert et deux cornets.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50 / 60 -
#72Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.
Haut trumeau en noyer sculpté orné de deux colonnettes.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#704Een verstelbaar houten kinderstoeltje.
Une chaise pour enfant réglable.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 30 / 40 -
#123Een grote vaas van geslepen kleurloos kristal. Schilfer aan de rand.
Un grand vase en cristal taillé incolore. Eclat au bord.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#196Grote tweedeurs kast van palissanderhout. Met twee deuren en vier laden. Vooraan twee bolpoten. Origineel slot. Nederland, XVIIIde eeuw.
Grande armoire à deux portes en palissandre. Deux portes et quatre tiroirs. Pieds boules. Fermoir d’origine. Pays-Bas, XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#807Een tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en fer patiné blanc comprenant une table et quatre chaises.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#733Een bonbonnière van gedreven koper met een decor van vruchten en een tinnen vide-poche in de vorm van bladeren en bessen.
Une bonbonnière en cuivre repoussé, décor de fruits, et un vide poche en étain en forme de feuilles et baies.No longer availableDim. l: 15 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#56Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 132 x 193 cmEstimate: € 40 / 50 -
#133Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Un service à the et café en métal argenté sur plateau.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#73Een schenkkan van kleurloos kristal. XIXe eeuw.
Une verseuse en cristal incolore. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#190Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten in wit goud gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct. en een roze kwarts cabochon van ± 16,67 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie en or blanc de diamants ayant un poids total de ± 0,52 ct et d’un cabochon de quartz rose de ± 16,67 ct.No longer availableDim. 9,52 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#431Een grote doos en een kistje met sleutel van wortelfineer, waarbij het tweede met schildpad en messingen inlegwerk op het deksel.
Une grande boite et un coffret avec clé en placage de ronce, le coffret est incrusté d’écaille et de laiton sur le couvercle.No longer availableEstimate: € 120 / 180

