Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Dame in lingerie” & “Trommelaar”. Gemengde techniek op papier. Beide gemonogrameerd.

“Dame in lingerie” & “Trommelaar”. Gemengde techniek op papier. Beide gemonogrammeerd.

Dame en lingerie & Tambour . Technique mixte sur papier. Les deux monogrammés.
Dim. 27,5 x 18 & 18,5 x 13,56 cm
SKU: 9903210372.
Auction day: 10 March 2021 19:00
Catalogue #372
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #402

    “Vliegend tapijt”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.

    Tapis volant . Une reproduction d'après une œuvre de Panamarenko.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #139
    Georges Steel
    Period: °1923

    “Straatzicht te Capileira”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1976.

    Vue de rue à Capileira . Huile sur toile. Signée et datée 1976.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #74
    J. V. D. Goten

    “Katten in de natuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd

    Chats dans la nature . Huile sur toile. Signé
    No longer available
    Dim. 36 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #249

    Een verguld bronzen mazarinluchter met acht lichtarmen, bovenaan versierd met hermenfiguren.

    Lustre Mazarin en bronze doré à huit branches lumineuses, le dessus décoré de hermès.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #201

    “Paarden”. Een groep van zamak op sokkel van arduin en onyx. Gesigneerd.

    Chevaux . Un groupe de régule sur une base en pierre bleue et onyx. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #534

    Tchokwe beeld van een moeder met een kind, een voorraadpot op het hoofd. De pot gedragen door vier personages en met een vrouwenhoofd als dekselknop.

    Statue Tchokwe d'une mère avec un enfant, un pot de provisions sur la tête. Le pot porté par quatre personnages et avec une tête de femme comme fretel.
    No longer available
    Dim. H.90 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #567

    Een driedelig schouwgarnituur van meerkleurig Japans porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en een dekselvaasje.

    Une gariture de cheminée trois pièces en porcelaine japonaise multicolore, composé de deux vases balustre et d'un petit vase avec couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #651

    Een schenkkan en een sierterrine van meerkleurig aardewerk. Beide onderaan gemerkt.

    Un pichet et une soupière décorative en terre cuite multicolore. Tous deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #459
    Knut Kersse
    Period: °1957

    “Vrouwen”. Drie tekeningen, gemengde techniek op papier. Alledrie gesigneerd.

    Femmes . Trois dessins, techniques mixtes sur papier. Tous les trois signés.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 18,5; 22 x 16 & 32,5 x 22,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #102
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896 - 1965

    “Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Béguinage de Lierre . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #657

    Een lot verzilverd metaal.

    Un lot de métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #379
    Kunimaro

    “Geisha”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.

    Geisha . Une gravure sur bois japonaise. Signé. Fin du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 33 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More