Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Dame met bloemen” & “Jonge heer met castagnetten”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Dame met bloemen” & “Jonge heer met castagnetten”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Dame met bloemen” & “Jonge heer met castagnetten”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

“Dame met bloemen” & “Jonge heer met castagnetten”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

“Dame avec fleurs” et “Jeune homme avec castagnettes”. Deux statues en porcelaine polychrome. Marque à la base.
Dim. h: 15 cm
SKU: 2706170037.
Categories: Beeld, Porselein.
Auction day: 27 June 2017 19:00
Catalogue #37
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #573

    Een paar waterkommetjes van sang-de-boeufporselein. Onderaan gemerkt.

    Paire de bols en porcelaine à glaçure sang-de-boeuf. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #597

    Een Chinese schotel van blauw en wit porselein met een decor van vogels en bloemen.

    Un plat en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un décor d’oiseaux et fleurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #607

    Een schaal van blauw en wit porselein met een gegraveerd zilveren montuur. Haarscheur onderaan. Tijdperk Kangxi.

    Un plat en porcelaine bleue et blanche avec monture gravée en argent. Eclat en dessous. Dynastie Kangxi.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #233

    Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een adelaar op een rots.

    Une statue de jardin représentant un aigle sur un rocher.
    No longer available
    Dim. h: 106 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #601

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Eén vaas met een grote haarbarst over de bu(..)

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Un vase avec un long cheveux sur la panse.(..)
    No longer available
    Dim. H. 83 cm
    Estimate: € 1000 / 1600
  • #648

    Een pompoenvormig theepotje van Chinees porselein met zilveren monturen en een meerkleurig decor van bloemen op gele fond. Het deksel getooid met een aapje op een draak.

    Une théière en porcelaine chinoise en forme de potiron avec montures en argent et décor polychrome de fleurs sur fond jaune. Le couvercle est décoré d’un petit singe sur un dragon.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #618

    Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en langlevenstekens.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de signes de longévité.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #613

    Twee terrines van Chinees meerkleurig porselein in de vorm van een kip en een eend.

    Deux légumiers en porcelaine polychrome de Chine en forme d’une poule et d’un canard.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #653

    Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een hermefiguur (gemonteerd als lamp), en Madonna met kind (arm en voet manco) en een buste van Sint Jacob.

    Un lot de gravures sur bois, comprenant une figure de Herme montée en lampe, Vierge à l’Enfant ( bras et pied manquent) et un buste de Saint Jacob.
    No longer available
    Dim. h: 33, 34 & 40 cm
    Estimate: € 6 / 70
  • #637

    Een schaal van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een haan.

    Une coupe en porcelaine chinoise en forme de coq.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #647

    Een schaal van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een kip.

    Une coupe en porcelaine chinoise polychrome en forme de poule.
    No longer available
    Dim. l: 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #392

    Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.

    Vierge à l’Enfant en porcelaine bruxelloise polychrome. ± 1900.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #211

    “Classicistische vrouwenfiguur”. Een beeld van grijs marmer en albast. Beschadiging aan de rechterhand. XIXe eeuw.

    “Figure de femme classique”. Une statue en marbre gris et albâtre. Dégâts à la main gauche. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #209

    “Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.

    “Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #577

    Een klein theepotje van blauwgeglazuurd porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt.

    Petite théière en porcelaine bleue. Travail chinois, marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #623

    Een schaal op voet van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages op een fabeldier. Onderaan gemerkt.

    Une coupe sur pied en porcelaine chinoise , décor de personnages et animaux imaginaires. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. b: 28,5 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #598

    Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een drietenige draak in het decor.

    Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un dragon à trois doigts de pieds en décor.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #617

    Een grote schotel van celadonporselein, versierd met een vegetaal reliëfdecor. Kleine randschilfer.

    Un grand plat en porcelaine céladon, décor en relief de plantes. Petit éclat au bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 41,5 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #631

    Een theebus van blauw en wit Chinees porselein met een decor van fo-honden.

    Boîte à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chiens de pho.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #223

    “Badend naakt”. Een bronzen tuinbeeld. We voegen er een gietijzeren staander aan toe.

    “Nu baignant”. Une statue de jardin en bronze. Nous ajoutons un support en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 119 cm (beeld)
    Estimate: € 400 / 600
  • #614

    Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.

    Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 380 / 400
  • #771

    Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.

    Grande poupée ancienne aux tête et mains en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #608

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #689

    “Mozart”. Een buste van groengepatineerd brons.

    “Mozart”. Un buste en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #342

    Een violontafeltje van wortelfineer.

    Table violon en ronce de noyer.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #351
    Wiskemann

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Gemerkt.

    Un service a thé et café en métal argenté sur plateau. Marque présente.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #560

    Een gefineerd vitrinekastje met twee deuren, versierd met verguld bronsbeslag en een beige marmeren blad.

    Une petite vitrine en bois de placage à deux portes, décoration en bronze doré et tablette en marbre beige.
    No longer available
    Dim. b: 58 cm h: 92 cm
    Estimate: € 350 / 380
  • #768

    Chinese cachepot van wit marmer.

    Cache-pot chinois en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. Ø 41 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #440

    Een rond bijzettafeltje van gesculpteerd hout met vier poten in de vorm van olifantenkoppen. Het blad versierd met ivoren inlegwerk.

    Une petite table d’appoint ronde en bois sculpté dont les quatre pieds sont en forme de tête d’éléphants. La tablette est décorée avec de l’ivoire incrustée.
    No longer available
    Dim. Ø: 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #441

    Twee verschillende muziekdozen met draaiende ballerina’s. Japans decor.

    Deux boîtes à musique avec ballerines dansantes. Décor japonais.
    No longer available
    Dim. 10 x 18,5 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #488

    Twee balustervaasjes en een hondje van cloisonné op messing.

    Deux vases balustres et un petit chien en cloisonné sur laiton.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #341

    Een bestek van verzilverd metaal voor twaalf personen. In zes etuis, aangekocht bij Tilquin te Antwerpen.

    Un couvert pour douze convives en métal argenté. Tilquin- Anvers. Dans six étuis.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #329
    Theofiel De Bock

    “Landschap”. Olieverf op schildersboard. Draagt een handtekening.

    “Paysage”. Huile sur carton. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 14 x 19 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #464

    “Moeder en dochter”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: “Kàdàr Bela”.

    “Mère et fille”. Huile sur panneau. porte une signature: “Kàdàr Bela”.
    No longer available
    Dim. 75 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #202
    Julien Van de Veegaete

    “Moeder en kind bij het haardvuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Mère et enfant prés du feu ouvert”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #153

    Madonnabeeld van Belgisch aardewerk. Gemerkt en gesigneerd.

    Sainte Vierge en faïence belge. Porte un marque, signée.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More