#391
Een lot gevarieerd lot glaswerk met verzilverd metalen deksels en monturen.
Un lot de verre varié, couvercles en métal argenté et montures.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#507
Een opgezette piranha.
Un piranha empaillé.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 25 / 30 -
#169
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#756Hereke
Een handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.
#342
“Schaatsers nabij een kasteelhoeve”. Olieverf op koper. Gesigneerd.
“Patineurs près d’une ferme fortifiée”. Huile sur cuivre. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#615Nannini
Zwart, bruin en beige drie dezelfde regenpetten van katoen en nylon.
#792Debois
Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 81/99 buiten de plaat.
Litho signée, datée ‘84 et numérotée 81/99 hors planche.No longer availableDim. 57,5 x 32,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#199
“Boerenkar”. Olieverf op doek. Naar en met een handtekening “C. Van Leemputten.
“Char de fermier”. Huile sur toile. D’après et avec une signature “C. Van Leemputten”.No longer availableDim. 59 x 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#757
Een lange kleurloos glazen cilindervaas en een rode bolle vaas met lange hals.
#413
Een lot van 86 oude reclamepins. Jaren ‘30 tot ‘60.
#794Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#56
Rond barmeubeltje met rolluikdeurtjes. Engelse stijl.
Meuble bar rond à volets. Style anglais.No longer availableDim. H: 80 cmEstimate: € 40 / 60