Similar lots by type
-
#679“Damesportret”. Potlood en pastel op papier. Draagt handtekening.
“Portrait de dame”. Crayon et pastel sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 19 x 12 cmEstimate: € 120 / 160 -
#512Eugène Van Mieghem“Havenzicht”. Houtskooltekening op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Dessin au fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 14 cmEstimate: € 800 / 900 -
#279SemeneevTwee zichten op Praag. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1997.
“Deux vues de Prague”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1997.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#259“Herenportret”. Miniatuur. Pastel op papier. Gedateerd 1844.
“Portrait d’un homme”. Miniature. Pastel sur papier. Datée 1844.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#412Marcella Herpoel“Siervaas met bloemen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Vase fleuri”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 1940.No longer availableDim. 46 x 30,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#479“Mannenhoofden”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd.
“Têtes d’hommes”. Technique mixte sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 160 / 180 -
#494Paule PiaPeriod: °1920“Gulliver’s travels”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd op verso.
“Gullivers travels”. Technique mixte sur papier. Signé au verso.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#189Juliette Wijtsman“Plattelandszicht met bloemen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage de campagne fleuri”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#524Paule PiaPeriod: °1920“Nothing human”. Gemengde techniek op plexi. Gesigneerd.
“Nothing human”. Technique mixte sur Plexiglas. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#682“Paardenkoets”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening
“Calèche aux chevaux”. Technique mixte sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#452Léon Spilliaert“Haven aan de einder”. Potlood op papier. Draagt een handtekening.
“Port à l’horizon”. Crayon sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 400 / 600 -
#432“Belegering van een burcht”. Ontwerptekening op papier. XVIIe eeuw.
“Siège d’une forteresse”. Croquis sur papier. XVIIe siècle.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 300 / 340 -
#659Twee strandscènes. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Deux scènes de plage. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 120 / 160 -
#542Louis Van Overloop“Piëta”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Piéta”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 47x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#462Hugo Claus“Abstract hoofd”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Tête abstraite”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 180 / 200 -
#719Delphine BlésinVier ovale tekeningen van bloemenranken. Potlood op papier. Allen gesigneerd en gedateerd. Einde XIXe eeuw.
Quatre dessins ovale aux guirlandes de fleurs. Crayon sur papier. Chaque pièce signée et datée. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#112BoucharEen miniatuurtje van een edelman. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1797.
Miniature représentant un homme de qualité. Pastel sur papier. Signée et datée 1797.No longer availableDim. Ø: 8,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#422René Guiette“Zencompositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 12/5/61.
“Composition Zen”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 12/5/61.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 160 / 200 -
#164Floris Jespers“Afrikaanse marktscène”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51(?).
“Scène de marché africain”. Fusain sur papier. Signé et datée ‘51 (?).No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 220 / 280 -
#429“Portaal”. Inkttekening op papier. Draagt monogram.
“Portail”. Encre sur papier. Porte une monogramme.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#572“Damesstudie”. Houtskool op papier. Gemonogrammeerd.
“Etude d’une dame”. Fusain sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#589Georges FonteynPeriod: 1903-1984“Vader en zoon”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“L’ivrogne et son fils”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 142 x 105 cmEstimate: € 300 / 400
Other lots in this auction
-
#699“Bergweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin en montagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#724Een lot van vijf grafische werken, waaronder Severin en Mariman.
Lot de cinq gravures dont oeuvres par Severin et Mariman.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#533Een tabakspotje van blauw en wit porselein. Chinees werk, XIXde eeuw.
Petit pot à tabac en porcelaine bleue et blanche. Travail chinois du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#467Een leeuwin van gepolychromeerd gietijzer.
Lionne en fonte polychrome.No longer availableDim. L. 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#269Charles MichelPeriod: 1874-1967“Koninkrijk België Jubelfeesten. Tournoi de Chevalerie du XVe Siècle. Dans le Hall du Cinquantenaire à Bruxelles. Les 20, 30 juillet et 14 août 1905”. Ingelijste affiche.
“Royaume de Belgique Fêtes Jubilaires. Tournoi de Chevalerie du XVe Siècle. Dans le Hall du Cinquantenaire à Bruxelles. Les 20, 30 juillet et 14 août 1905”. Affiche encadrée.No longer availableDim. 175 x 110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#19A.M.“Portret van een vrouw met zijden muts”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1856.
“Portrait d’une femme au bonnet de soie”. Crayon sur papier. Monogrammé et daté 1856.No longer availableDim. 13 x 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#551Een verzamelmap met oude munten. Noord- en Zuid Amerika, India, enz.
Album de collection contenant des monnaies de différents pays d’Amérique, d’Asie etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#254Karel Van Lerberghe“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 63 cmEstimate: € 100 / 150 -
#778Een koperen kerkkandelaar in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en cuivre de style baroque monté en lampe.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 80 / 120 -
#711BudgieSupercar, begin jaren zestig. Kleine manco’s. N° 272
Supercar. Début des années soixante. Petits manquants. N° 272.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#727Dinky Toys“Ford Vedette”. Een miniatuurauto. No. 24X.
“Ford Vedette”. Voiture miniature. N° 24X.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#818Een paar ijzeren liggende leeuwen voor terras of tuin.
Paire de lions couchés en fer, pour terrasse ou jardin.No longer availableDim. L. 47 cmEstimate: € 100 / 120

