Other lots by Florence - Capodimonte
-
#328Florence - Capodimonte
“Dame met hond” & “Dame met waaier’. Twee beelden van meerkleurig kunststof naar ontwerp van Guiseppe Armani. Gemerkt en gedateerd 1987.
Dame au chien & Dame à l’éventail . Deux sculptures en plastique multicolore conçues par Guiseppe Armani. Marquée et datée 1987.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120/200
Similar lots by type
-
#762
Een gepolychromeerd houten gans.
Une oie en bois polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 35/45 -
#563
“Knielend naakt”. Een beeld van wit marmer.
“Nu agenouillé”. Sculpture en marbre blanc.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200/240 -
#593
“Diana”. Een gegoten tuinbeeld.
Diana . Une statue de jardin en fonte.No longer availableDim. h: 138 cmEstimate: € 500/800 -
#693
“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
“Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.No longer availableDim. h: 32 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#241Albert PoelsPeriod: 1903-1984
Een bas-reliëf van geglazuurd terracotte, ontworpen voor Drukkerij Blondeel. Kasterlee, 1978. Gemonogrammeerd.
Un bas-relief de terre cuite à glaçure, conçu pour Drukkerij Blondeel. Kasterlee, 1978. Monogrammé.No longer availableDim. 40 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#580
Een gebeeldhouwd houten Boeddhahoofd.
Une tête de Bouddha en bois sculpté.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200/300 -
#538M. Dolfi
“Vrouw met kruik op kameel”. Een beeld van gepatineerd brons en gesculpteerd albast. Manco’s en restauraties aan het albast. De groen marmeren sokkel gebroken.
Femme avec un pot sur un chameau . Une sculpture en bronze patiné et albâtre sculpté. Des manquants et des restaurations sur l'albâtre. Base en marbre vert cassé.No longer availableDim. h: 50 cm (zonder sokkel)Estimate: € 150/250 -
#553
Een wit marmeren tuinbankje op twee poten.
Petit banc de jardin en marbre blanc sur deux pieds.No longer availableDim. 47 x 92 cmEstimate: € 200/240 -
#721
Twee Boeddhistische messingen beeldjes. Het grootste met kleine manco.
Deux figurines bouddhistes en laiton. La plus grande avec un petit défaut.No longer availableDim. h: 12 & 23 cmEstimate: € 60/80 -
#533
“Dansend koppel”. Een gegoten beeld. Betonrot.
“Couple dansant”. Sculpture moulée. Usures au ciment.No longer availableDim. h: 120 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#518
“Abstract”. Een zwartgepatineerd beeld van terracotta. Onderaan gemonogrammeerd ‘HH’ (voor Hartung?) en genummerd.
Abstrait . Une statue en terre cuite patinée noire. Monogrammée HH (pour Hartung?) Et numérotée en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 220/240 -
#643
Een balkvormig tuinornament van deels gepolijst graniet.
Ornement de jardin rectangulaire, partiellement en granit poli.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#590
Een gebeeldhouwde Thaise Boeddha van verweerd hout.
Un Bouddha thaï sculpté en bois patiné.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 200/300 -
#633
Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460/480 -
#583
Een kubus van grijs marmer.
Cube en marbre gris.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#641
Drie terracotta paarden in de geest van de Tang-periode. Twee oortjes manco.
Trois chevaux en terre cuite dans l'esprit de l'époque Tang. Deux oreilles manquent.No longer availableDim. h: 30 - 36 cmEstimate: € 180/240 -
#521
Een golvend deels geglazuurd aardewerken kunstwerkje. Gesigneerd ‘Fritz Wotruba’.
Une œuvre d'art en faïence ondulée partiellement émaillée. Signée Fritz Wotruba .No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 220/240 -
#608
Gietijzeren kindje met vlinder.
Enfant au papillon en fonte.No longer availableEstimate: € 600/650 -
#713
Een Boeddhistisch beeld van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout.
Une statue bouddhiste en bois sculpté et polychromé.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100/150 -
#673
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500/1800 -
#573
Een arduinen console in drie vlakken.
Console à trois surfaces en pierre de taille.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 30/50 -
#601
Een meerkleurig porseleinen Guan Yin met zestien armen.
Une porcelaine multicolore Guanyin avec seize bras.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 180/240 -
#631Barreau
“Classicistisch vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld. Met inscriptie ‘Médaille d’or à l’exposition des beaux arts 1865.
“Femme classique”. Statue en bronze. Inscrit “Médaille d’or à l’exposition des beaux arts 1865”.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120/200 -
#726
Een gebeeldhouwde en groengepatineerde zuilvormige piëdestal.
Un piédestal en forme de colonne sculptée et patinée verte.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#278
Een glazen tulpenvaas, opgebouwd uit een grote, met goudverf beschilderde groene vaas en zes kleinere kleurloze exemplaartjes.
Un tulipier en verre, construit à partir d'un grand vase vert peint avec de la peinture dorée et de six exemplaire incolores plus petits.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#677
Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.
Une boîte baroque antique avec couvercle coulissant, construite avec des éléments sculptés de l'époque.No longer availableDim. 38,5 x 20 cmEstimate: € 80/100 -
#67
Drie paar lederen ruiterlaarzen met houten leest.
Trois paires de bottes d'équitation en cuir avec bout en bois.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#613
Metalen uithangbord met vis.
Enseigne de magasin en forme de poisson.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 180/220 -
#545
“Parkgezicht in april”. Pastel op papier. Apocriefe handtekening ‘Childe Hassam’ en dito opschrift ‘Coll. Joseph Katz, New York’ en met toeschrijving.
Vue de Parc en Avril . Pastel sur papier. Porte une signature Childe Hassam . Au revers Coll. Joseph KatzNo longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 180/200 -
#508
Een balkvormig kunstwerkje van meerkleurig kunststof. Draagt handtekening ‘Baljeu 1975’.
Une illustration en forme de poutre en plastique multicolore. Porte la signature Baljeu 1975 .No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80/120 -
#82L. Vanaerschot
“Jachthaven op Linkeroever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Marina sur la rive gauche . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 91 cmEstimate: € 200/240 -
#106
Een grenenhouten koffer met drie compartimenten en drie laden onderaan.
Un coffre en pin avec trois compartiments et trois tiroirs en bas.No longer availableDim. b: 102 x 160 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#88
“Alle de wercken van Jacob Cats.” In twee delen. Bezorgd door Dr. J. van Vloten met ruim 400 platen op staal gebracht door J.W. Kaiser. Gedateerd 1862. Zwolle, de erven J.J.Tijl.
Alle de wercken van Jacob Cats. En deux parties. Livré par le Dr J. van Vloten avec plus de 400 planches sur acier apportées par J.W. Kaiser. Daté de 1862. Zwolle, les héritiers J.J.Tijl.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#401
Een verzilverd metalen vogeltje.
Un oiseau en métal argenté.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30/50 -
#322
Een spiegel in verguld houten lijst, versierd met een kuif in de vorm van een strik.
Un miroir à cadre en bois doré orné d'une coiffe en forme de noeud.No longer availableDim. l: 64 cmEstimate: € 120/200 -
#164
“Cabaret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1977.
Cabaret . Huile sur toile. Signée et datée 1977 au revers.No longer availableDim. 102 x 80 cmEstimate: € 200/250