Similar lots by type
-
#46Alfred Richard“Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.
“Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 220 / 280 -
#555Een modern sculptuur van brons met een een lauriertak op houten sokkel.
Sculpture moderne en bronze avec une branche de laurier sur socle en bois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 180 -
#609“De belaagde olifant”. Een groep van bruingepatineerd brons.
“L’éléphant assailli”. Groupe en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 450 / 550 -
#490Fassianos, Daum FranceHoofdje in profiel van blauw gesatineerd glas. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
Petite tête en profil en verre bleu satiné. Marque et signature sous la base.No longer availableDim. H. 8,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#511“Tang Paard”. Een beeld van terracotta op sokkel. Mogelijk Tang-dynastie.
“Cheval T’ang”. Sculpture en terre cuite sur socle. D’époque?No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 150 / 250 -
#741Boom van gesmeed koper.
Arbre en cuivre forgé.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 100 / 160 -
#611Beeldhouwwerk van terracotta met voorstelling van een kinderhoofd met een leeuwenkop, een pad en een serpent.
Sculpture en terre cuite représentant une tête d’enfant surmontée d’une tête de lion, d’un crapaud et d’un serpent.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#407“De denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Naar een werk van Rodin.
“Le Penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après Rodin.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 1200 / 1300 -
#521“Fat lady”. Een beeld van terracotta. Mogelijk Tang-dynastie.
“Fat lady”. Sculpture en terre cuite. D’époque?No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#591Gestileerd staand naakt van gebeeldhouwd en gepolijst zeepsteen. Shona, Zimbabwe.
Nu stylisé en stéatite sculpté et poli. Shona, Zimbabwe.No longer availableDim. H.94 cmEstimate: € 200 / 300 -
#637“Duivelsfiguur met hanenkam”. Gebeeldhouwd houten beeld. Makonde.
“Diable à la coiffure de coq”. Sculpture en bois. Makonde.No longer availableDim. H. 74 cmEstimate: € 100 / 160 -
#204“Struisvogel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen voetstuk. Naar een werk van E. Frémiet.
“Autruche”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre de E. Frémiet.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 250 / 300 -
#547“Vogels”. Een beeld van jade op sokkel.
“Oiseaux”. Sculpture en jade sur socle.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#709Messingen beeld van een gehoornde muzikant. Bengaals werk.
Sculpture en laiton représentant un musicien cornu. Travail bengali.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 40 / 50 -
#648Bronzen beeld van de godin Durga op haar tijger. Dokha, Bengalen. Schade aan een poot en de staart van de tijger.
Sculpture en bronze représentant la déesse Durga sur son tigre. Dokha, Bengale. Dégâts à la queue et une patte du tigre.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#403Een moeder en een vader met kinderen en een jonge dame en heer van meerkleurig biscuit. Enkele beschadigingen.
Une mère et un père avec des enfants et une jeune femme et un jeune homme en biscuit polychrome. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#227Paule BismanPeriod: 1897 - 1973“Liggend naakt”. Een beeld van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd en genummerd 1/12.
“Nu couché”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en pierre de taille. Signée et numérotée 1/12.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#753Twee piëdestals in de vorm van Indische olifanten van meerkleurig aardewerk.
Deux piédestal en forme d’éléphants indiens en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 180 / 240 -
#207“De lange denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Le long penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160 / 200 -
#587Watergeest van gesculpteerde en gepolijste zeepsteen. Shona, Zimbabwe. Met bijpassende handgemaakte sokkel van tropisch hout.
Esprit des eaux en stéatite sculpté et poli. Shona, Zimbabwe. Avec socle assorti fait main en bois exotique.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#372Een paard van gebeeldhouwd jade. We voegen er vier Chinese personages van gesculpteerd hout aan toe. ( Eén met beschadiging).
Un cheval en jade sculpté. Nous ajoutons quatre personnages chinois en bis sculpté. Un dégât.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#564Apen in een maïsplant. Ebbenhouten beeld. Makonde. Kleine herstelling.
Singes dans une plante de maïs. Sculpture en ébène. Makonde. Petite réparation.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 100 / 160 -
#723“Gevleugeld vrouwelijk naakt met dwarsfluit”. Een beeld van gepatineerd brons.
“Nu féminin ailé jouant la flûte”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 120 / 200 -
#525Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.
Femme allongée et enfant en ébène sculpté. Makonde, Tanzanie.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#93Sigarettenkistje van gefineerd en ingelegd hout. Met muziek: La canzione della grappa ( te herstellen), kleine letsels. Italiaans werk.
Boîte à cigarettes en bois de placage et incrusté. Avec musique: La canzione della grappa (à réparer), petits dégâs. Travail italien.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#253Een buste van Apollo van wit composiet.
Buste d’Apollon en composite blanc.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#153A. Gaudez“Mignon”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd achteraan.
“Mignon”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée au verso.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 300 / 500 -
#661Twee reeksen van zes Russische theeglazen in verzilverd metalen montuur. Enkele pootjes manco. We voegen er een klepkan met verzilverd metalen montuur aan toe.
Deux suites de six verres à thé russes en métal argenté et verre. Quelques pieds manquent. Nous ajoutons une chope couverte en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#501Een Afrikaans houten masker met resten van polychromie. Mossi, Burkina Faso.
Masque africain en bois aux traces de polychromie. Mossi, Burkina Faso.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#255Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 7,47 gEstimate: € 800 / 1000 -
#474Eric KengenPeriod: °1952“Naakten”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Prov. Galerie du Prévôt, Paris.
“Nus”. Technique mixte sur papier. Provenance Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#688Een collectie van 45 Britse militaire mutskentekens. Hedendaags. Achteraan met fabricagemerk.
Collection de 45 insignes militaires britanniques contemporaines. Avec marque de fabrication au verso.No longer availableEstimate: € 90 / 110 -
#765Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
Lustre en verre taillé et métal. Huit lumières.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#237Twee Madonna’s met kind. Op doek. Zuid-Amerikaans werk.
“Deux Vierges à l’Enfant”. Sur toile. Travail Sud-Américain.No longer availableDim. 48 x 39 & 60 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#634GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 290 x 92 cmEstimate: € 60 / 100 -
#239“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 120 / 180

