Similar lots by type
-
#407
“De denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Naar een werk van Rodin.
“Le Penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après Rodin.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 1200/1300 -
#564
Apen in een maïsplant. Ebbenhouten beeld. Makonde. Kleine herstelling.
Singes dans une plante de maïs. Sculpture en ébène. Makonde. Petite réparation.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 100/160 -
#525
Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.
Femme allongée et enfant en ébène sculpté. Makonde, Tanzanie.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 80/120 -
#403
Een moeder en een vader met kinderen en een jonge dame en heer van meerkleurig biscuit. Enkele beschadigingen.
Une mère et un père avec des enfants et une jeune femme et un jeune homme en biscuit polychrome. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#723
“Gevleugeld vrouwelijk naakt met dwarsfluit”. Een beeld van gepatineerd brons.
“Nu féminin ailé jouant la flûte”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 120/200 -
#637
“Duivelsfiguur met hanenkam”. Gebeeldhouwd houten beeld. Makonde.
“Diable à la coiffure de coq”. Sculpture en bois. Makonde.No longer availableDim. H. 74 cmEstimate: € 100/160 -
#46Alfred Richard
“Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.
“Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 220/280 -
#511
“Tang Paard”. Een beeld van terracotta op sokkel. Mogelijk Tang-dynastie.
“Cheval T’ang”. Sculpture en terre cuite sur socle. D’époque?No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 150/250 -
#753
Twee piëdestals in de vorm van Indische olifanten van meerkleurig aardewerk.
Deux piédestal en forme d’éléphants indiens en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 180/240 -
#207
“De lange denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Le long penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160/200 -
#490Fassianos, Daum France
Hoofdje in profiel van blauw gesatineerd glas. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
Petite tête en profil en verre bleu satiné. Marque et signature sous la base.No longer availableDim. H. 8,5 cmEstimate: € 40/50 -
#372
Een paard van gebeeldhouwd jade. We voegen er vier Chinese personages van gesculpteerd hout aan toe. ( Eén met beschadiging).
Un cheval en jade sculpté. Nous ajoutons quatre personnages chinois en bis sculpté. Un dégât.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#709
Messingen beeld van een gehoornde muzikant. Bengaals werk.
Sculpture en laiton représentant un musicien cornu. Travail bengali.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 40/50 -
#547
“Vogels”. Een beeld van jade op sokkel.
“Oiseaux”. Sculpture en jade sur socle.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 100/150 -
#204
“Struisvogel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen voetstuk. Naar een werk van E. Frémiet.
“Autruche”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre de E. Frémiet.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 250/300 -
#227Paule BismanPeriod: 1897 - 1973
“Liggend naakt”. Een beeld van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd en genummerd 1/12.
“Nu couché”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en pierre de taille. Signée et numérotée 1/12.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 800/1000 -
#521
“Fat lady”. Een beeld van terracotta. Mogelijk Tang-dynastie.
“Fat lady”. Sculpture en terre cuite. D’époque?No longer availableEstimate: € 150/250 -
#648
Bronzen beeld van de godin Durga op haar tijger. Dokha, Bengalen. Schade aan een poot en de staart van de tijger.
Sculpture en bronze représentant la déesse Durga sur son tigre. Dokha, Bengale. Dégâts à la queue et une patte du tigre.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 100/120 -
#587
Watergeest van gesculpteerde en gepolijste zeepsteen. Shona, Zimbabwe. Met bijpassende handgemaakte sokkel van tropisch hout.
Esprit des eaux en stéatite sculpté et poli. Shona, Zimbabwe. Avec socle assorti fait main en bois exotique.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 100/150 -
#591
Gestileerd staand naakt van gebeeldhouwd en gepolijst zeepsteen. Shona, Zimbabwe.
Nu stylisé en stéatite sculpté et poli. Shona, Zimbabwe.No longer availableDim. H.94 cmEstimate: € 200/300 -
#741
Boom van gesmeed koper.
Arbre en cuivre forgé.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 100/160 -
#609
“De belaagde olifant”. Een groep van bruingepatineerd brons.
“L’éléphant assailli”. Groupe en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 450/550 -
#555
Een modern sculptuur van brons met een een lauriertak op houten sokkel.
Sculpture moderne en bronze avec une branche de laurier sur socle en bois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/180 -
#611
Beeldhouwwerk van terracotta met voorstelling van een kinderhoofd met een leeuwenkop, een pad en een serpent.
Sculpture en terre cuite représentant une tête d’enfant surmontée d’une tête de lion, d’un crapaud et d’un serpent.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#722J. Delvaux
“Straatzicht bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Scène de rue nocturne”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#73
Een paar vazen van kobaltblauw porselein met een wit decor van rozen en met vergulde motieven.
Paire de vases en porcelaine bleue cobalt. Décor blanc de roses et de motifs dorés.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 100/120 -
#65
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. (één ontbreekt) en robijncabochons van ± 0,30 ct. En met een centrale fantasiesteen.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct (une pierre manque) et de cabochons de rubis de ± 0,30 ct. Une pierre de fantaisie centrale.No longer availableDim. 11,63 gEstimate: € 250/350 -
#697
Een mahoniehouten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl met één lade en aan de zijkanten een schuifblad.
Table d’appoint en acajou de style Louis XVI ouvrant à un tiroir et à deux tablettes glissantes latérales.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#418
Een lot Boheems kristal, bestaande uit een groot geel cognacglas, een grote rode en een lange blauwe vaas. We voegen er een stormlamp op schaal aan toe.
Lot de cristal de Bohème comprenant un grand verre jaune à cognac, un grand vase rouge et un long vase bleu. Nous ajoutons un photophore sur plateau.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#398
Een lot porselein, bestaande uit een jongen en een meisje met bloemen, twee zittende dames en vijf hangeschilderde kleine plaquettes als broches van Limogesporselein.
No longer availableEstimate: € 50/80 -
#215
Een paar 18 karaats wit en geel gouden broche in de vorm van een blad.
Paire de broches en or blanc et jaune 18 ct en forme d’une feuille.No longer availableDim. 12,36 gEstimate: € 300/400 -
#312C. Pauwels
“Mand en hooivork”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
“Corbeille et fourche à foin”. Huile sur toile. Signée et datée 1981.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#719
Gebeeldhouwde ebbenhouten trom in de vorm van een vrouwenromp met twee benen. Zonder trommelvel. Makonde.
Tambour en ébène sculpté en forme d’un corps féminin sur deux jambes. Makonde.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 100/160 -
#165
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een mandje met bloemen bezet met parelmoer en diamantjes, robijntjes, saffiertjes en smaragdjes.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme de corbeille aux fleurs serti de nacre et de petits diamants, rubis, saphirs et émeraudes.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 650/750 -
#455Gaby De Pauw
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 71 cmEstimate: € 120/200 -
#369
Een handgeknoopt Morikarpetje van wol en katoen. We voegen er een Chinees wollen tapijtje met een voorstelling van een paradijsvogel aan toe.
Petite carpette Mori en laine et coton. Nous ajoutons une carpette chinoise représentant un oiseau du paradis.No longer availableDim. 187 x 127 & 160 x 103 cmEstimate: € 30/50