Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Dame met pioen”. Een gesneden beeldje van Chinees ivoor op houten sokkeltje.
“Dame met pioen”. Een gesneden beeldje van Chinees ivoor op houten sokkeltje.

“Dame met pioen”. Een gesneden beeldje van Chinees ivoor op houten sokkeltje.

Dame à la pivoine. Une figurine chinoise en ivoire sculpté sur un socle en bois.
Dim. h: 21 cm
SKU: 1412210417.
Categories: Aziatisch, Beeld, ivoor.
Auction day: 15 December 2021 19:00
Catalogue #417
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #191
    Emile Bruchon

    “L’orage’. Een beeld van kunstbrons op houten voetstuk.

    L'orage. Une statue en régule sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #20

    Een halsjuweel met ivoren parels. Afrika, omstreeks 1900.

    Un collier de perles d'ivoire. Afrique, vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #459

    Een houten bedevaartsbeeldje van de Heilige Nilos Stolbenski. Rusland, XIXe eeuw.

    Une statuette de pèlerinage en bois de Saint Nilos Stolbensky. Russie, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #336

    Twee handgemaakte wollen wandtapijtjes. Bolivië en China.

    Deux tapisseries en laine faites à la main. Bolivie et Chine.
    No longer available
    Dim. 78 x 65, 90 x 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #556

    Een klein wandkleedje van zijde met decor van een pauw op een tak.

    Une petite tapisserie en soie décorée d'un paon sur une branche.
    No longer available
    Dim. 94 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #176

    “Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.

    Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #430

    Een fijn gesculpteerd en gepolychromeerd groepje van Chinees ivoor. Met stempel op de bodem en op houten sokkeltje.

    Groupe en ivoire de Chine finement sculpté et polychrome. Estampillé sur le fond et sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. H:28cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #400

    Een Chinese tuinstoel van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de vorm van een olifant.

    Une chaise de jardin chinoise en faïence émaillée multicolore en forme d'éléphant.
    No longer available
    Dim. 50 x 42 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #515

    Een gebeeldhouwde houten offerkist in de vorm van een draak met daarop twee polychrome rijstgodinnen. Bali.

    Un trésor en bois sculpté en forme de dragon surmonté de deux déesses polychromes du riz. Bali.
    No longer available
    Dim. H:42cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #438

    Een stenen grafbeeldje, afkomstig van de Ashanti te Ghana. Op sokkel.

    Une statue funéraire en pierre, des Ashanti au Ghana. Sur un piédestal.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #410
    Erik Dejonckheere
    Period: °1948

    “Personnage”. Een aardewerken kunstwerk op plaatstalen voetstuk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1988. (Eén vinger te herstellen maar niét manco).

    Personnage. Une œuvre d'art en faïence sur un socle en tôle. Signée et datée 1988 au dos. Un doigt cassé.
    No longer available
    Dim. 150 x 35 cm
    Estimate: € 750 / 950
  • #346

    Een Kaukasisch Kelim zadeldeken van wol en zijde, met figuraal decor.

    Une couverture de selle kilim caucasienne en laine et soie, avec décoration figurative.
    No longer available
    Dim. 102 x 101 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #159
    Roger Sr. Pintens
    Period: 1931 - 2014

    “Uilenfamilie”. Een grote groep van gehamerd koper en gepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘R.P.’.

    “Famille Hibou”. Grand groupe en cuivre martelé et bronze patiné. Monogrammé 'R.P.'.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #225

    Twee antieke Afrikaans ivoren armbanden.

    Deux bracelets africains en ivoire.
    No longer available
    Dim. Ø: 8, 9 & 10 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #116
    Maurice Jansegers
    Period: 1903 - 1989

    “Vrouwelijk naakt”. Een beeld van bruingepatineerd gips. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1969. Basis in een hoek gebarsten.

    Nu féminin. Une statue en plâtre à patine brune. Signée et datée 1969 au dos.
    No longer available
    Dim. h: 108 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #356

    Een handgeweven wandtapijt met landschapdecor. Wol.

    Une tapisserie tissée à la main avec un décor paysager. Laine.
    No longer available
    Dim. 185 x 132 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #455

    Een diep en een plat achthoekig bord van Chinees porselen met een blauw op wit decor van tuinen. Zeer lichte randschade. Tijdperp Qianlong.

    Une assiette creuse et une plate octogonale en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de jardins. Très légers dégâts sur les bords. Epoque Qianlong.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #460

    Een houten bedevaartsbeeldje van de Heilige Nilos Stolbenski. Rusland, XIXe eeuw.

    Une statuette de pèlerinage en bois de Saint Nilos Stolbensky. Russie, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #465

    “Flamingo’s”. Een groep van meerkleurig biscuit.

    Flamants roses. Un groupe en biscuit multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #141
    Maurice Jansegers
    Period: 1903 - 1989

    “Vrouwelijk naakt”. Een levensgroot bronzen beeld. Gesigneerd en met bronsstempel.

    Nu féminin. Une statue en bronze. Signé et avec cachet de bronze.
    No longer available
    Dim. h:60 cm; l: 120 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #148
    Emile Laporte

    “Jongen met haan”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Garçon au coq. Une statue en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 750 / 1000
  • #443

    Een Kylinbeeld van gesculpteerd nefriet. Chinees werk.

    Une statue Kylin de néphrite sculptée. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #436

    Zes kommetjes van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors in cartouches op fond van capucineglazuur.

    Six bols en porcelaine de Chine à décors floraux multicolores dans des cartouches sur fond de glaçure capucine.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 cm
    Estimate: € 90 / 150
  • #360

    Een kleine, massieve bronzen vastende Boeddha. Hunza, Pakistan.

    Un petit Bouddha à jeun en bronze massif. Hunza, Pakistan.
    No longer available
    Dim. 14 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #350
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    Een serie van vijf tekeningen in potlood, houtskool etc.

    Une série de cinq dessins au crayon, fusain etc.
    No longer available
    Dim. 13x10cm 15x12cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #224
    Leopold Dijckers

    “Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #66

    Een gefineerde violontafel.

    Une table violon plaquée.
    No longer available
    Dim. 124 x 97 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #158
    Delvaux, Bruxelles

    Een rugzakje/ handtas van grijs leder, model ‘Lucifer’.

    Un sac à dos/sac à main en cuir gris, modèle 'Lucifer'.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 240
  • #151

    Een messingen reisicoon met beeltenis van drie kerkvaders, Gregorios, Basileios en Johannes Chrysostomus. Rusland, XVIIIe eeuw.

    Icône de voyage en laiton représentant trois Pères de l'Église, Gregorios, Basileios et Jean Chrysostome. Russie, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 12 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #505

    “Lezende dame in salon.” Olieverf op doel. Restant van signatuur.

    Dame lisant dans un salon. Huile sur cible. Restes de signature.
    No longer available
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #428

    Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels en bloemen.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d'oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #279

    Twee diverse kristallen karaffen.

    Deux carafes en cristal assorties.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #38
    Zenith

    Een handbeschilderde cartelklok op sokkel in de stijl van de Neuchateloises.

    Une horloge de cartel peinte à la main sur un piédestal dans le style des Neuchateloises.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #4

    Een lot van zes oude litho’s: - “Town Hall, Bruges”. - “The Great Tower, Bruges” - “The Clyde, with Dunbarton Castle in the distance”. - “Falkland Palace & Town” - “Bloomsbury Square” - Kaart van Europa.

    Un lot de six lithographies anciennes : - 'Mairie, Bruges'. - 'La Grande Tour, Bruges' - 'La Clyde, avec le château de Dunbarton au loin'. - 'Falkland Palace & Ville' - 'Bloomsbury Square' - Carte de l'Europe.
    No longer available
    Dim. 10x16cm 12x18cm 25x30cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #34
    G. de Fleurquin

    “Moeder en kind”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘72.

    Mère et enfant. Technique mixte sur papier. Signé et daté '72.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #45

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een centrale Columbiaanse smaragd van +- 0,60 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct. et d'une émeraude centrale de Colombie de +- 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 4,98 g
    Estimate: € 650 / 750
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More