Similar lots by type
-
#806R. Collon“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#664Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986“Bloemenvaas”. Een églomisé. Gesigneerd links onderaan.
"Vase fleuri". Un églomisé. Signature à gauche en bas.No longer availableDim. 64 x 54 cmEstimate: € 50 / 70 -
#400Renée KempenPeriod: 1914 - 2002“Kustzicht met boten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux devant la côte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#262Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928“Familie in een interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd door de weduwe van Jakob Smits en genummerd 42/200
"Famille dans un intérieur". Une eau-forte en couleurs. Signée par la veuve de Jakob Smits et numérotée 42/200.No longer availableDim. 51,5 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#800Edmond SandersPeriod: 1898 - 1961“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
#579Cotianna Horvath“Compositie in Oud-Egyptische stijl”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition de style Ancienne Egypte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#212K. Fenser (?)“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1989.
"Nu féminin". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1989.No longer availableDim. 130 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#802Constant Simon“Landweg naast een riviertje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Sentier au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#174Delen“Wandelaarster in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd XIXe eeuw.
"Promeneuse dans le bois". Huile sur toile. Signée, XIXième siècle.No longer availableDim. 66 x 50,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#804Richard BaseleerPeriod: 1867 - 1951“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 300 / 400 -
#704Charles LebonPeriod: 1906-1957“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue hivernale sur la ferme". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#702J. Cooper“Schots landschap met runderen”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1863.
"Paysage et boeufs d'Ecosse". Huile sur carton. Signé et daté 1863.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#602“Bloemenstilleven”. Een drieluik, olieverf op doek. Omstreeks 1900.
“Nature morte aux fleurs”. Triptyque en huile sur toile. Vers 1900.No longer availableDim. 85 x 50 & 85 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#714Marcel Van Cauwenbergh“Stilleven met zonnebloemen en koper”. Olieverf op doek, gesigneerd.
"Nature morte, tournesols et cuivres". Huile sur toile, signée.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#803Constant TroyonPeriod: 1810-1865“Landschap met hoeve bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme au bord d’une rivière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#299R. Rosini“Bloemenstillevens”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
"Natures mortes aux fleurs". Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 9,5 x 7,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#692Joseph LépinePeriod: 1867 - 1943“Kampement aan een meertje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
"Campement auprès de l'étang". Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#808J. de Bruyn“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#672Marinus Van Eys“Marine met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
"Marine au voilier". Huile sur toile. Signée. Petit dégât.No longer availableDim. 42 x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#805Andrés Cortes y AguilarPeriod: 1812-1879“Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Bergère aux moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 300 / 500 -
#819Rik WeggePeriod: 1923 - 2009“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#801Stanislas WarniePeriod: 1879-1958“Chemin boisé à Carolles, France”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin boisé à Carolles, France”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#682Edgard Heirman“Beewegkapel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Chapelle du Beeweg". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#310Jacques BagePeriod: °1942“Instant Provençal”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Instant Provençal”. Acrylique sur toile. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 97,5 x 200 cmEstimate: € 800 / 1200
Other lots in this auction
-
#162Leon LommaertPeriod: 1904-1978“Jachtstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au gibier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#587Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
Un vase bouteille avec un dragon blanc sur fond bleu.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 160 / 180 -
#472“Bloemenkorf”. Aquarel op zijde. Chinees werk, gesigneerd.
Une armoire en chêne avec étagères et deux portes.No longer availableDim. 42 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#813Jan Van LooyPeriod: 1882-1971“Brabants interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1933.
“Intérieur brabançon”. Huile sur panneau. Signé et daté 1933.No longer availableDim. 52 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#644Een grote sac-à-perles van geel koper en kristal.
Grand sac-à-perles en cuivre jaune et cristal.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#637Bulldog van composiet.
Un bouledogue en composite.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#34W. RionEen miniatuur van een een militair uit de XIXe eeuw. Gesigneerd.
Une miniature représentant un militaire du XIXième siècle. Signée.No longer availableDim. 8,5 x 6,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#11Een lot borden van porselein en aardewerk: een paar met afbeelding van Lodewijk XVI en Marie-Antoinette (Saint-Amand), een met een blauw en wit decor “Kenya” (Woodsware), één met een rozentuil (Staatsburg), een souvenirbordje van Rio de Janeiro met foto (Steatita Brasil, jaren zeventig).
Lot d’assiettes en porcelaine et en faïence: une paire représentant Louis XVI et Marie-Antoinette (Saint-Amand), une à décor bleu et blanc “Kenya” (Woodsware), une au bouquet de roses (Strasbourg), une de souvenir de Rio à la photographie (Steatita Brasil, années 70).No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#646Naaitafel van gemarquetteerd en zwartgebeitst hout. Tijdperk Napoléon III. Enige slijtage aan het fineer.
Table à ouvrage en bois marquetté et noirci. Epoque Napoléon III. Quelques usures au placage.No longer availableDim. H. 77 cmEstimate: € 100 / 180 -
#373Een lot van vijf klokjes.
Un lot de cinq horloges murales polychromes.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#426Een armstoel van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Un fauteuil en bois patiné blanc style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#529“Oosterse personages”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Legrand.
"Personnages d'Orient". Techniques mixtes. Porte une signature: Legrand.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 180

